Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A szüleimnek nem...

Mit tegyek? A szüleimnek nem tetszik álmaim kutyafajtája?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már régóta egy Afgán agarat. Meg felelne nekünk. Most 3 kutyánk van de lehet egy 4. de 4-től több nem. Én már nagyon régóta szeretnék egy Afgán agarat. De a szüleim főleg apum azt mondja hogy szép kutya meg minden de minek mikor szint egy dísz kutya. Nem ugat senki nem jelez stb.. De ez nem is volna baj de a Tacsink is ilyen és 2 ilyen kutya nem kell amelyik nem ugat max a Tacsi után.

Hogyan győzhetném meg őket hogy mégis lehessen egy ilyen kutyám?



2011. dec. 30. 10:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2011. dec. 30. 11:02
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszön az eddigi válaszokat!
2011. dec. 30. 11:03
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az a vélyeményem, hogy szerintem ne akarj afgán agarat, elsősorban ne azért válassz egy adott kutyafajtát, mert olyan szép, hanem mert tényleg tudsz vele bánni, és a jelleme is megfog.

Egy afgán agár nagyon ritka és dárga fajta, továbbá nem egy olyan kutya, akit egy kutyaházhoz ki lehet kötni egy tanyára.

Másodsorban minden agárnak rengeteg mozgásra van szüksége, és őt kozmetikázni is kéne, nagyon költséges lenne, és egyébként is az agarak általában egy emberes kutyák.

2011. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit..nincs "rengeteg" mozgásra szükségük..ha egy órát intenzíven rohan akkor utána napközben alszik..
2011. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát volt már Magyar agarunk de nem kell neki kitudje mennyi mozgás.

A szőre nem gond már írtam.

Amúgy már 4 éve akarok egy ilyen fajtát jártunk kiállításokra beszélgettünk tenyésztőkkel/gazdákkal.

2011. dec. 30. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!