Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet a szuka kutyat...

Mikor lehet a szuka kutyat fedeztetni? Mármint hogy tuzelt es már verzett is. A verzestol számitott hanyadik napon? Amugy a kutya 4 eves boxer.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Össze lett téve egy ketrecbe egy bak kutyával. Nem is: bakk! Hát ez aztán ám a kutyás szaktudás! Öcsém, neked nem kutya kéne hanem egy plüssfigura. Az első hozzászóló gyönyörű szépen leírt mindent. Sürgősen hagyd abba a szaporítást, így is dugig vannak a menhelyek a szaporítók és a felelőtlen állattartók miatt! Lehet, hogy most azt mondod, az összes kiskutya jó helyre került, de hol lesznek két év vagy 10 év múlva? Talán pont a mi menhelyünkön...

Minek kell szerencsétlent elletni, pláne, ha mint mondtad, még ingyen is adjátok őket?

2009. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy szaktudasom van .Ha lenne akkor nem kerdeztem volna meg senkit.Ha erdekelne az ismeros koromben vannak gazdik akik fajtiszta boxert szeretnenek es biztosra tudom hogy jo helyre kerulnek es en is szeretnek meg egyet tartani.Amugy minek is irom le ezt neked akinek semmi koze nincs hozza.A plüss kutyat pedig tartsd meg magadnak mert abbol a gyerekeimnek eleg van.
2009. máj. 21. 17:55
 13/19 A kérdező kommentje:
Ahol en lakom ott nincsenek mennhelyek még a kozeli varosokon es falvakban sem.Itt nem olyan emberek élnek akik oda beteszik a kutyakat,hanem itt olyanok élnek akik nagyra becsulik oket.Mindenki nem ugy gondolkodik mint te.
2009. máj. 21. 17:59
 14/19 anonim válasza:
25%
Miert kell bantani a kérdezot???Ö csak egy kerdest tett fel es ti irtatok egy oldal kritikat,tisztelet a kivetelnek.Nem ertem mi emberek miert nem tudunk egymasnak segiteni kulombfele megjegyzesk nelkul.Amugy a verzestol szamitott 9.naptol lehet kanhoz vinni.
2009. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.Kar hogy mindenki nem ugy gondolkodik mint Te.
2009. máj. 21. 18:23
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Bakk,fajtiszta...

Barátom,te nem kecskéket szaporítasz főállásban?

Ha egyszer ellett már a kutyád,hogyhogy nem tudsz semmit a fedeztetésről?


Utolsó hozzászólónak:

szerencse,hogy nemmgondolkodik mindenki úgy,mint ti.

Az országban naponta százával altatnak egészséges,akár fajTAtiszta kutyákat is,mert nem kellenek senkinek.

A magzadfajták miatt.

2009. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen kepzeld kecskeket is szaporitok,de legalabb foglalkozok valamivel,nem mint te aki csak masban keresed a hibat.Amugy semmi közöd öcsém ahoz hogy en mit szaporitok.Kepzeld legyet is szaporitok es abba sem szolhatnal bele.
2009. máj. 21. 19:27
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha senkinek semmi köze hozzád, akkor minek írtál, tettél fel kérdést? Pontosan tudhatod, hogy a fórum tele van FELELŐS állattartóval, állatvédővel, és hogy ők meg fogják vétózni az ötletedet.

Ne gyerekeskedjünk már, a legelső válaszadó kerekperec leírta, hogy mi szükséges alom lehozásához, és ezt vésd az eszedbe.

Lehet, hogy az összes kiskutyának lenne jó gazdija, de gondoltál már arra, hogy ezzel hány menhelyes kutyától veszed el az esélyt? Lehet, hogy azok a szuper gazdik elmentek volna egy menhelyre is örökbe fogadni...

Arra gondoltál, hogy mennyit ártasz vele a kutyádnak? Hogy a szülésektől méhgyulladása, gennyes, daganatos megbetegedései lehetnek? Hogyha folyamatosan elletted, mert neked szuper gazdijelöltjeid vannak, hamarabb megöregszik, elhasználódik, egyre nehezebben húzódnak majd vissza a cicijei, csúnyácska, kopott lesz?

Arra gondoltál, hogy szűrések nélkül ki tudja, miféle genetikai és egyedi betegségeket örökít majd tovább? Ha egy szerető, jó gazdid visszanéz hozzád, hogy ugyanmár, diszpláziás a kutya, akkor fogod állni a költségeket? Te almod, te felelősséged!

Nesze neked fajtaállomány megőrzés, javítás...

Feltettél egy kérdést, kaptál rá normális válaszokat, amiket megtámadtál és lehurrogtál. Nem vagdalkozni kéne hisztizős pelenkás módjára, hanem belátni, hogy Te is emberből vagy, és gondolhatsz rosszul dolgokat, amiken bizony néha változtatni kell. Ezzel mindenki így van.

Ne szaporíts!

[link]

[link]

[link]

És végül:

olcsokutya.uw.hu - szaporító vagy tenyésztő...

2009. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Dönci91 ***** válasza:
most nem rosszból emberek,de én teljesen el vagyok szörnyülködve.attól,hogy a kutya az ember legjobb barátja és társa attól még semmi jogunk felette ítélkezni.ha valaki nem akar kiskutyát és azonnal megműtteti a kutyusát minek vesz nőstényt vegyen kant és kész...annyira oda van mindenki az ivartalanításért,bár van amikor tényleg megértem de erre csak azt tudom mondani,hogy az ő kutyáját is megellette valami!!nem az égből pottyant.az meg,hogy valaki szeretne kutyusokat az magánügy.
2012. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!