Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kiskutyámmal?

Mi lehet a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés
lehet teljesen feleslegesen, de nagyon meg vagyok ijedve, tehát a segítségeteket kérném, h nem-e tudnátok valami okosat mondani. a kiskutyám (8-9 hetes) tegnap délután elaludt. felkeltettem, levittem pisilni akkor szaladgált egy kicsit, meg a cipőfűzömmel játszott. amikor felhoztam akkor már olyan kis álmoska volt. lefektettem a kanapéra aludni. elaludt. éjfél után lefeküdtem és odafektettem magam mellé az ágyba. fél hatkor mindig felébreszt, de most nem tette. hat tízkor felébresztettem, de kis bágyadt volt. egy kicsit járkált, aztán lefeküdt aludni. csomószor felkeltettem, de kicsit nyitotta ki csak a szemét, amikor pedig felemeltem gyenge volt (eldobta magát vagy nem tudom, h mondhatnám.. amikor az ember elájul, kb olyan volt) és ahogy lefektettem abban a pózban elaludt.. de volt, h a kezemben is! amikor aludt néha rángatózott. igazándiból reggelre megette az összes kaját ami a tálkájába volt, ivott is, széklete is volt. most a húgomék játszanak vele, szaladgál.. nem tudom miért lehetett annyira álmoska! annyit tudni kell róla, h amikor apum hozta akkor férges volt, tehát csaknem első közös utunk az orvos volt. kapott gyógyszert. anyu szerint lehet még van benne féreg és attól aludt ennyit.. de nem tudom! nektek mi a gondolatotok, szerintetek mitől lehet ez? mindenesetre ma felhívom az orvost!
2011. dec. 30. 11:23
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
nem azért gondoltam, mert nem akarom levinni.. napi 10x legalább leviszem (ha nem többször), de csak pisilésre, és utána alaposan lemosom a lábát. szinte mindig pisil lent ahogy lerakom, akkor nagyon szoktam neki örülni. amúgy azért gondoltam a pelust, h esőbe majd ne keljen neki kint szaladgálni.
2011. dec. 31. 12:10
 22/22 anonim ***** válasza:
Akkor használjad a pelenkát, te tudod....
2011. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!