Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyát érdemes...

Milyen fajtájú kutyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
az attól függ, ha szeretsz kint lenni és sportolni akkor valami olyasfajtát aminek fontos a levegőn lenni, nekem volt egyszer egy Beagle-m és vele sokszor kellett kijárni.. de ha viszont szeretsz egész nap lustálkodni és heverészni akkor valami kis fajtájút az például shi-tzu, bichon vagy csivava.. vagy ha szeretnél kitűnni akkor vehetsz nagyobbat is pl Német juhászkutya vagy ilyesmi de ha csak kiskutyás akkor amit az előbb írtam .. nekem van egy Bichon Havanese-m és naponta 1x járok ki vele úgy hogy futkározni meg játszani de azon kívül járok ki vele pisilni vagy kakilni.. és nagyon játszósak :) remélem tudtam segíteni:)
2012. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
KI TILTOTTA LE A VÁLASZOM??!! Remélem elolvastad, utolsó elõtti,amit elõtte írtam! Ezek a kutyák így lettek direkt kitenyésztve! Ha nem tetszik valami, akkor ne itt "undooorittózz" oké?? Ha nem tetszik, le lehet innen szakadni! Nem is szereted a kutyákat! A TE KUTYÁD CSODASZÉP! ;))) Igazából nem is púpos a kutya! Lekerekített! Nézz meg egy NORMÁLIS állású német juhászt!
2012. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ember, hasonlítsd már össze ezt: [link]


És ezt:


[link]


Ja igen, és az én kutyáim csodaszépek:) És kérdező bocs, hogy szétoffoltam a kérdésed.

2012. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Javaslom a menhelyet rengeteg kutya keres gazdit és pl a debreceni menhelyen 4000 ft ot kell adni 1 oltás árát vagy a gyepmesteri telepről is lehet ott ingyen vihetsz haza kutyát :-) feltéve ha még nem vettél kutyát!
2012. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

először is: 10.14-es:

már elnézést, de azt hiszem neked se tetszene, hogyha le "undorítóznák" azokat a kutyákat, melyek onnan jöttek, ahonnan a tiéd is, ráadásul: EGY KUTYA NEM UNDORÍTÓ! ezt vésd az eszedbe!

másodszor: németjuhászokból is vannak külön féle fajták. És olyan is van, hogy "keverék" mi van akkor ha egy kutya nem fajtiszta? egyből undorító??? minden kutya egyedileg szép!

2012. márc. 5. 20:21
 16/26 A kérdező kommentje:
ja és 8/i5-ös, a te commenteddel sem vagyok jóban, mert amit írtál, az részben reklámnak számít, nekem most még semmi bajom, de lehet, hogy más már rég jelentette volna, úgyhogy ne nagyon írj ilyeneket.
2012. márc. 5. 20:24
 17/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezõ! Kérlek szépen az számítana reklámnak, hogyha az ÉN kennelem lenne DE nem az enyém! Ja és az undorító csapott hátú kutyázósnak üzenem, hogy valóban egyáltalán nen ilyen "Csapott" hátú a kutya. Õk így lettek tenyésztve. Tudod, hogyha tudatlan vagy, inkább ne írj, mert ez egy baromi nagy õrültség! Nézd meg a régi német juhászkutyát! Neki nem ilyen "csapott" a háta, és jobban mondva lekerekített! Milyen fajta kutyád van? És a kutya be van "merevedve" , etért púpos a háta. Nekünk egy yorkink is van, de a német juhász a legszebb kutya , és ezt egy könyv is bizonyítja. "arany kutyakönyv"
2012. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
És tényleg ember hasonlísd már össze!!! Akárki ránéz a royalvölgyire, látja, hogy egy gyönyörũ állású törzskönyvezett fajtatiszta kutya!! Csak egy értetlen nem tudja összehasonlítani! Ja és nem látod, hogy a drága kis kenneledben az a kutya nem olyan állású, mint a royal?? HASONLÍTSD ÖSSZE A HÁTSÓ LÁBÁT A ROYALVÖLGYIVEL! Nem látod? Nem látod, hogy hátul van a lába, és DIREKT, mégegyszer DIREKT van ilyen púpos háta!! Valójában olyan a háta, mint amit TE belinkeltél, annak a kutyának! Nézd meg élõben azt a kutyát!Az a kutya is szép: de azért látszik, hogy a royalvölgyi szebb! de azért az a kutya is szép, nehigy félre értsd!
2012. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

kedves 17/18-as.

az ugyanúgy reklámozás, mind1 hogy kié, egy konkrét vásárlási helyet adtál meg.

2012. márc. 7. 19:08
 20/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha nem tetszik, én csak segíteni akartam. És aki azt kérdezi, hogy tudtok-e kenneleket ?? Az is reklám, mi? :) NeM hiszem, higy olyan nagy gond, sõt, hogy csak megadtam! 10000% , hogy téged csak azért érdekel, mert kötekedni akarsz, hogy te milyen figyelmes vagy. Akkor tiltsd le a válaszom. Tuti, hogy te is adtál meg üzleteket a kérdésekhez, vagy címet vagy akármit.
2012. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!