Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyát érdemes...

Milyen fajtájú kutyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg az elsõnek is igaza van. Erre a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni, de válaszoltam. Te kérdezted. Én csak választ adtam. ;)
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves 20/21.

Ha nem háborodtál volna fel, és elolvastad volna amit írtam, akkor láttad volna hogy nem akarlak beköpni, csak segíteni, mert én nekem semmi bajom nincs ezzel, de lehet hogy másnak lesz! én csak téged próbáltalak védeni a letiltástól, de tudod, hogy máskor ki fog figyelmeztetni! -.-"

2012. márc. 21. 18:17
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem szégyellem magam ! :DD
2012. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja és mi az, hogy a te commenteddel sem vagyok jóban? Na ez már nem megvédés. Ezt elsõsorban úgy lehet érteni, hogy nem szereted, ha reklámoznak a válaszban, másodsorban pedig azt, hogy megakarsz védeni a moderátoroktól. Mellesleg nem a moderátorok fognak maguktól letiltani, hanem mások, hogy én reklámozom. Nekem semmi bajom nincsen, nem reklámoztam, én legalábbis nem éreztem annak, mert megakartam mutatni, hogy milyen szép kutyák vannak ott! Ezzel az erõvel azt is letilthatnák, hogy google-ben mutatok egy képet neked a kennelrõl. CSAK képet akartam mutatni, nem pedig azt, hogy vedd meg, kötelezõ.
2012. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Másodsorban pedig ez az egész vita a kedves undorítózóból fakadt ki. Egy kutyára : 1. nem mondjuk azt, hogy undorító ;

2. nem véletlenül púpos a háta, és ez a tartás csak "ideiglenes". Igazából gyönyörũ egyenes a háta. Ez az úgymond "kiállítási póz". Mellesleg oké, elnézést mind a kettõtöktõl elnézést kérek a hirtelen haragért. Ennyi a magam részérõl lezártam a vitát. :D Amúgy amit mutatott az egyik válaszoló, akivel kötekedtünk, az ordas német juhászkutya? Szép õ is :) De kérdezõ. Nagyon érdemes lenne németjuhászt venni! Gyonyörũek! :) Vagy esetleg vizslát! Attól függ, hogy mennyi idõd van, mert a németjuhásszal rengeteget kell foglalkozni, mint a legtõbb nagytestũ kutyussal! :) Odafigyelést igényelnek, minden napi több ôrás játékot, esetleg tanítást. Javaslom ezt a fajtát, bármilyen színben. Vagy ordas németjuhász, ónémet juhászkutya, vagy a sima nj! Bár bevallom, nekem a sima nj jön be legjobban, de ez nem jelenti azt. hogy a többi nem tetszik! :)

2012. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Figyelj én mondtam hogy csak segíteni akartam, de egy ilyen makacs, önfejű embernek, hiába mondok semmit, feleslegesen koptatom a billentyűzetemet. Ha letiltanak, lesz@rom! Még meg is érdemelnéd! a reklám az reklám és kész!

lezártam a témát!

2012. márc. 22. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!