Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kannak milyen...

Németjuhász kannak milyen nyakörvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Képet is linkeljetek.A németjuhász gazdik érveket is írjanak.

Köszönöm.



2011. dec. 30. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Öhm.. én a németjuhászomat 6 hónapos korától szöges nyakörvel tanítottam mindenre, nagyszerűen megtanulta vele a dolgokat :) aztán amikor olyan másfél éve lett áttértem erre: [link] nagyszerűen mutat rajta, könyen kezelhető és a kutyám nagyon szereti :)
2011. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is a láncot ajánlom mert a német juhászok elég nagytestűek és ha nincs megtanitva nekik hogy láb mellett menjen akkor a bőr és a textil nyakkör semmit nem ér! és a lánccal meg tudod fékezni ha huzna én is láncot használok a német juhászomnál és nem rángat .
2012. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és még az előzőhöz sétához a láncot de ha otthon van akkor a textil, bőr mert az kényelmesebb de igazábol ha nincs rajta az a legkényelmesebb tehát én nem tartom szükségesnek hogy otthon legyen rajta.
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!