Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotoknak, (fajtatisz...

A ti kutyusotoknak, (fajtatisztákra gondolok) megy a hasa, ha házi kosztot kap?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha pl. egy kis töltött káposzta levét kap? Vagy ha minden nap, házi koszton élne és nem mondjuk jó minőségű tápon?
2011. dec. 30. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Az én fajtiszta német juhászom kiskorától azon él, semmi baja, makk egészséges.
2011. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ennek semmi köze a fajtákhoz. Leginkább attól függ, hogy milyen az a házikoszt, mennyit kap a rendes kajájába keverve, vagy helyette, és hogy az adott egyed gyomra mennyire tolerálja.
2011. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. dec. 30. 17:45
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy megy tőle a kutyád hasa mert a töltött káposzta leve nem neki való, az emberi étel. A farkasok sem esznek töltött káposztát. Az emberek sem esznek jobb helyeken nyers húst, vagy füvet. Mindenkinek megvan a saját étele. Ha házi kaját akarsz neki, akkor főzzél húst. De a táp sokkal egyszerűbb. Ha meg ezen akarsz spórolni akkor minek kutya?
2011. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem fajtafüggő. De a töltött káposztából a húsnak jobban örülne.:)))
2011. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
nekem is németjuhászom van és ő is házikoszton él..
2011. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha választhatnának a táp és a házi kaja között akkor házi koszton élnének. Egy tál húslevestől nem megy a hasuk, de ha jó zsíros fűszeres vackot ennének biztos meglenne az eredménye.
2011. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Házi kaját is szoktak kapni a táp mellé a kuvaszom, és semmi baja.
2011. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
17:48. Nem tudom mit kell egyből lehurrogni az embert, de látom ez jó magyar szokás. Véletlenül sem spórolok, minőségi táppal etetem, csak ritkán szoktam a tápra neki önteni és volt úgy hogy tp levét tettem rá. Ja és megsúgom, hogy ha ment a hasa, akkor az nem attól volt...
2011. dec. 30. 19:41
 10/17 anonim ***** válasza:
fajtiszta tüneményes csivavám van akit törpinek hívnak már 1és fél éves. május 4.-én lesz két éves. szinte mindig házi kosztot kap és nincs semmi baja. azon kívül kap túrót,sajtot,tejfölt,joghurtot meg Macska Kaját mert imádja. Boldog Új évet mindenkinek!!!!!!!!! 12/L
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!