Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti magatok vágjátok le a...

Ti magatok vágjátok le a kutyátok farkaskörmeit, vagy külön elviszitek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Ha ti vágjátok le, akkor mivel?Mert nem nagyon szeretnék kozmetikushoz menni, csak ezért..É akkor ingyen csinálja, vagy pénzbe kerül?

2012. jan. 1. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magam vágom. Ugyan a farkasköröm kb. semmire nem jó és elég balesetveszélyes (már többször leszakadt a kutyám körme, mert séta közben beleakadt valamibe), de nem vagyok hajlandó belevinni a felnőtt kutyámat egy csontműtétbe csak azért, hogy a pár havonta időszerű körömvágást kiiktassam. Parancsra szépen hanyatt fekszik, tartja a lábát, aztán boldogan elrohan, ha kész vagyunk.
2012. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És mindig picit szoktad levágni havonta, fokozatosan? mert látom az egyiket majd lassan le kéne vágni.veszek holnap, vagy holnap után karomvágó ollót, és én csinálom meg.
2012. jan. 2. 12:31
 13/14 anonim ***** válasza:
a farkaskörmét?azt ne te kezdd el levágni:)
2012. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Minden hónapban vagy amikor szükséges, picikét vágok belőle.Nagyon nyugodt kutyám van.Szerintem sikerülne.
2012. jan. 2. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!