Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bocsánat, hogy megint írok,...

Sophie12 kérdése:

Bocsánat, hogy megint írok, de úgy érzem muszáj. Szerintetek fogom még őket valaha is látni?

Figyelt kérdés
Annyira reménytelen az egész. Netboardon is olvasom mindig, hogy megkerültek, és alig várom, hogy én is kiírhassam, de már 5 napja nem láttam őket, és annyira rossz érzés látni, hogy más boldog. Persze, örülök neki, de alig várom, hogy én is átölelhessem őket. Olyan tehetetlennek érzem magam. Már plakátoltam, felhívtam a menhelyeket.. Csak a lopás maradt, vagy az, hogy valaki befogadta őket.. Rendőrségre anyu nem akar menni, nem tudom hol keressem őket.
2012. jan. 2. 10:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt. Nekem lundehundom volt, és azt 1 évre az eltünése után találtuk meg..
2012. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
hogy/hol találtáok meg?
2012. jan. 3. 14:54
 23/25 anonim ***** válasza:
Sétáltunk a parkban, és olyan vékony és ismerős ugaatást hallottam (megismertem) és bementem a fák közé, és ott játszott a többi kutyával..
2012. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Meglettek, vagy még nem? Azóta történt valami?
2012. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én amikor költöztem egy új helyre az öreg pulim eltűnt 3 napra.Soha enm ment ki a kapun kívül a régi helyen sem, csak, ha baj volt.Akkor elment feltérképezte a csajokat, hazajött és minden oké volt.

Azóta sajnos végleg elment.Tavaly karácsony előtt, kinyitotta a kiskaput (előtte csak bejárati ajtó nyitogatta a macskának, h bejöhessen), de nem ment ki az utcára,de akkor elment.Pár utcával arrébb látták, de nem találtam meg.Elment meghalni.A pulik így szokták.nagyon tud néha hiányozni.Fogadtam be másik kutyákat, de azok teljesen mások.Ez természetes, de szoktam gondolni rá.

2013. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!