Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hetes mini yorky-m....

Andi 22 kérdése:

Van egy 7 hetes mini yorky-m. Jóétvágyú, jétékos volt, de pár napja nagyon levert. Nem akar enni (az orvos szerint csak tápot adjunk neki) de csak konzervet eszik, ill. már azt sem. Egész nap csak alszik kisebb megszakitásokkal. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen,mindig beáztatom, de semmi, csak megszagolja és vissza fekszik a földre. arra is gondoltam hogy hiányzik neki az anyukája azért alszik ennyit és ezért ilyen szomorú, a kajáról nem is beszélve
2012. jan. 2. 15:48
 12/20 Imola Ágnes ***** válasza:
Sok minden lehet. akár Parvo vírus is. Ha továbra sem eszik, fecskendőböl adjatok neki kamilla teát, nehogy kiszáradjon, és ajánlanám a Calo-Pet nevű vitamint, amit állatorvostól kaphatsz meg. Ez egy olyan készítmény, mely tele van vitaminnal, és ásványi anyagokkal, segít tulvészelni a betegséget. Akár 2 hétig is életben lehet tartani egy kutyát ezzel a krémmel, ha nem is akar mást enni.
2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
parvo virus ellen már megkapta az oltást.a napokban megyünk a következőre
2012. jan. 2. 16:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Mennyi idősen hoztátok el? Azt írod "a múltkor", meg "három naponta". És mivel miniként adták el, lehet, hogy még annál is fiatalabb volt, mint amit mondtak. Ez nagyon gáz, azonnal orvos, ha még nem késő! Remélem túléli.
2012. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
6 hetesen hoztuk el,mivel már javában reklámozták és mi nem tudtuk hogy nem szabad ilyen hamar, ha ezt boncolgatjuk szerintem nem jutunk előrébb. holnap viszem orvoshoz.és ne aggódj túl fogja élni. köszi a kommentet
2012. jan. 2. 17:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért boncolgatom, mert lehet, hogy köze van hozzá. 6 hetesre mondták, de lehet, hogy csak öt volt, még szopnia kellett volna. Az is lehet, hogy még nem is evett rendesen, így megterhelte a szervezetét a rendes kaja. Ezek olyan picik, nagyon érzékenyen reagálnak minden változásra.
2012. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Calo Pet Paszta!Holnap pedig doki!Nyugi túl fogja élni!Remélem minden rendben lesz a kisckutyussal!Azért majd írj mi lett vele!Drukkolok!:))
2012. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Valóban lehet, hogy még fiatalabb mint ahogy mondták ez is benne lehet a dologban.

Az a paszta jó de holnap doki.


Már most ugye kisállat egészségügyi könyvet adnak a kutyához amibe a doki vezet be adatokat. ha úgy vetted benne a pontos idő, hogy mikor született és ha minden igaz le is van pecsételve. Legalábbis én nem régen vettem Pulit és az ő könyvében úgy van.

2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
elvittem ma az orvoshoz. tüdőgyulladás és bélgyulladás! a pasztát meg is kaptuk. képzeljétek a doki mondta hogy ennek a kiskutyának a testvérét kezelte pont 1 hete ugyanezzel, ezek szerint ezeket a kiskutyákat betegen árulják! a kicsi egyébként rendbe jön :) szerintetek mit lehet tenni a tenyésztővel? ez nem normális hogy igy adja oda őket
2012. jan. 2. 19:20
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az ember nem tenyésztő. Csak egy mocskos szaporító!
2012. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!