Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak a bernathegyimme...

Mit csinaljak a bernathegyimmel amikor ra akarom tenni a porazt megorul kapdos harapja felelmetes amikor elindul a seta mar nincs baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassan szoktasd hozzá. Előveszed és ha megszagolja vagy érdeklődik utána mindig kaja. Amikor ez már jól megy akkor hozzáérinted, megint kaja. Ha már ezt is szépen tűri akkor rárakod (alulról kapcsold rá) és megint kaja és leveszed. Ha már ez is megy, tedd rá és hagyd rajta akár pár órára is otthon. Pár nap, esetleg néhány hét és meg fogja szokni.
2012. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Szegényke! Annyira örül a sétának, hogy nem bír magával!


Nekem is volt egy ilyen kutyám, egy spániel. Ő volt, hogy végig fogta a pórázt, és hat ember kellett, hogy rá lehessen tenni.


Ezért, mikor most felnőtt fejjel vettem kutyát, az elsők között volt, hogy megtanítottam neki azt, hogyha pórázt lát, üljön a fenekén.

Egy álom rátenni a pórázt így! Te is tanítsd meg a kutyádat erre! Ha szépen leül, mehet a póráz, és indulhat a séta. Esetleg egy kicsit fáraszd le előtte, hogy ne legyen annyira energikus.

2012. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen:)megfogadom a tanacsokat:)
2012. jan. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!