Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet egy 15 eves fiúnak...

Jó ötlet egy 15 eves fiúnak ballagási ajándékként egy kan Yorkshire terriert? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már egy ideje 1,5 éve zeng attol a ház hogy ő nagyon akar egy yorkit. Gondoltam mivel ballagni egyszer fog 8bol 9be;-) Azt megjegyzem hogy allergias a kutyaszorre de őneki nem fog gondot okozni mivel fodrasznak keszul es anya tanítgatja...
2012. jan. 3. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább az a kérdés, hogy a srác tíz-tizenüt év múlva is ugyanúgy fog-e törődni a kutyával, kihagyja-e a szilveszteri bulikat a kedvéért, ha fél a petárdázástól, meg meri-e a csajoknak bevallani, hogy yorkija van. 15 évesen talán még nem gáz, de pár év múlva szembe kell majd néznie vele, hogy leb*zizzák meg puhap*csűzik, mert zsebkutyával járkál a kutyakozmetikushoz. Persze egy egészséges lelkivilágú felnőtt férfinek ez nem okoz gondot, de olyanból manapság marha kevés van. Nem kéne, hogy az esetleg sérülékeny egója miatt a kutya szívja majd meg. És nem, az sem ideális, ha majd a család átveszi a kutyát, mert az meg minden, csak nem felelősségre nevelés. Ha egyszer az övé, akkor egyetemen is az övé kell hogy legyen, meg csajozásnál is, meg akkor is, ha épp lenne jobb programja, például másnaposan fetrengeni délig kutyasétáltatás helyett.
2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
sajnos egyszer nagyon atbasztak es azota probaltak nala bevagodni (jo csajok) es egyaltalan nem reagalt... hulyeseg de azt mondta egyedul fog meghalni...
2012. jan. 3. 21:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát azért én ezt egy 15 évestől nem venném komolyan :D
2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!