Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Én már gyakorlott kutyás vagyok. Volt már keverékem meg fajtatiszta nagytestű kutyám. A nagyim amíg kertesházba élt mindig volt Német Juhásza. Most viszont Emeletesházban él. Én hétköznap vele vagyok. Az a gond hogy fáj a keze ezért olyan fajta kéne ami nem húz ha megtanítják neki a lábhozt. Emellet tűrje azt hogy a negyedik emeleten lakna. Vinnénk kutyasuliba is. Milyen kutyafajtát ajánlanátok? Lehet akár nagyobb testű is.
2012. jan. 3. 19:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkoznátok vele egy nap?
2012. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nagyim egész nap otthon van én meg minden nap olyan fél háromtól. Sétálni pedig napi akár 4-5 órát is vinnénk. Nagyim is délelőt én meg délután. Közbe még kutyasuli is bele férne.
2012. jan. 3. 19:24
 3/27 Akiteki ***** válasza:
Nem jó neki egy kistestű menhelyi kuty?
2012. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A kutyák akkor húznak, ha nem ismerik el a gazdát falkavezérnek. Ez nem fajtától, neveléstől függ.
2012. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyébként jöhet szerintem whippet, bichonok, uszkár, csivava, yorkie, és hogy egy nagytestűt is mondjak, ha elfér, újfundlandi. Azok elég lusta teremtések, ha lefárasztják őket, otthon többnyire csak pihennek. Menhelyen is körbenézhetsz.
2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Wippet, Labrador retriver, Golden retriver, Tacskó, Csivava, Uszkár, Yorki, Havanese, Bishon, Agarak,
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Aki azt kérdezte, hogy a kistestű keverék kutya jó az a válaszom neki hogy nekem jó lenne csak nagyim fajtatisztát szeretne jobban megbízik bennük, Nem tudom hogy miért.
2012. jan. 3. 19:40
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó utolsónak odaírtad az agarakat itt melyikre vagy az összesre gondoltál?
2012. jan. 3. 19:43
 9/27 anonim ***** válasza:
Mond meg nagyidnak, hogy amellett, hogy különleges, még érdekesebb egyéniségű, általában okosabb, kevésbé kényes kutyák a keverékek, nehezebben kapnak el betegségeket és hosszabb életűek. Nekem elhiheted, én önkéntes vagyok.
2012. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem is van anyumnál egy keverékem imádom és tehetséges is és úgy mentettem meg rossz tartási körülmények közül.
2012. jan. 3. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!