Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen nevelés? Lábbal a...

Ez milyen nevelés? Lábbal a kutya nyakát rúgni, mert menő?

Figyelt kérdés
Nem is igazán kérdés, inkább a dühöm kiírása ez. Tegnap sétáltam a városban, és egy srácnál egy staffordshire terrier volt. Egy másik sráccal dumált. A kutya felémnézett, mire a fickó torkon térdelte őt. Nem tiszta erőből, de durván, az állat meg is ijedt, látszott, hogy fáj neki. Annyira dühös voltam, de nem mertem szólni, egyrészt értelme sem lett volna, másrészt nem tűnt a srác valami iq bajnoknak, emellett azt hiszem, kisebbségi is volt... Aztán az emberek csodálkoznak, hogy miért van annyi kutyatámadás, biztos a kutya a hibás.. Ti mit tennétek?
2012. jan. 4. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Most attól függ, hogy izomból rárúgott a kutyára, vagy csak megbökte a trédével, hogy ne csinálja...

Amúgy shotgunnal lelövöd a gyereket, a kutyának meg keresel egy szerető gazdát!

:)

2012. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak megbökte, akkor nem háborodtam volna fel. Tisztán láttam, hogy erővel csinálta, és utána nagyon elégedett volt magával... Épp nem volt nálam shotgun.
2012. jan. 4. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi oka nem volt rá, hogy fájdalmat okozzon a kutyának, akkor ez nem nevelés. De ne háborodj fel rajta, legalábbis ne itt, mert erről semmi értelme beszélgetni. Igen, hülye volt, nem, nem tehetünk semmit.
2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy lehet egyáltalán fizikailag kivitelezni?
2012. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Áll a kutya a lábadnál, te pedig megmozdítod a lábad, úgy hogy a kutya torkát érd. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni, videót pedig nem készítettem.
2012. jan. 4. 19:35
 6/6 anonim válasza:
egyszerűen hülye volt, én rászóltam volna, bár nem tudom mennyire volt félelmetes a személy :)
2012. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!