Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra kaptam egy kiskuty...

Andi 22 kérdése:

Karácsonyra kaptam egy kiskutyát. Aki 3 nap múlva nagyon beteg lett. Kiderült a kistesóját is a mi orvosunk kezeli ugyanúgy tüdőgyulladással.2 napja meghalt. Mit lehet ilyenkor tenni a "tenyésztővel"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 09:58
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
megmondom nektek őszintén se új kiskutyát se pénzt nem akarok kapni ( nem azért mert milliomosok vagyunk) egyszerűen semmi nem nyugtatna meg kivéve ha tudnám hogy nem adnak el több kis kutyát
2012. jan. 6. 12:09
 32/46 anonim ***** válasza:
Ja ha nem adott számlát ott is felnyomhatod és fel is jelentheted, de abból lehet hogy pereskedés lesz és az nem olcsó,de ha megnyered akkor kártérítés képen visszakapod a pénzed a szaporítótól. Hülye kérdés de ti és a szaporító hogy álltok anyagilag mert ha a szaporító jól áll akkor hülyeség pereskedni.
2012. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
...........hát akkor tegyél ellene a magad eszközeivel. Mindenképpen nézz vele szembe és mondd el neki mit gondolsz!!!
2012. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

És ha új kutyát szeretnél majd a közel jövőben akkor tenyésztőtől vegyél kicsit drága, de ő nem fog elpusztulni.

Gondolom most nincs kedved egy másik kutyához.

Remélem segítettem, te hány éves vagy mert ha kiskorú akkor ne menj el a szaporítóhoz max az apukád.

2012. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Jó de ha kiskorú akkor ne nézzen vele szembe. Van még egy ötletem ha a szaporítónak van felesége akkor beszélj azzal, a nők mindig megértőek.
2012. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Főleg ha te is lány vagy (szerintem igen) akkor a feleségét jobban (ha van) jobban megtudod győzni.
2012. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Na jó, kerek perec kimondom: én igenis vissza akarnám kapni a pénzem. Tudom, hogy nagyon fáj az elvesztése, és ezt nem lehet pénzben mérni, de ne legyünk álszentek:( Nem tudom mennyiért vettétek, és mennyit költöttetek rá, de 2 hét alatt 50-60-70 ezret "bukni" (ne haragudj a kifejezésért) ...

Ha a pénzt visszakapod, akkor tedd el egy borítékba egy fiók mélyére, és ha egyszer úgy érzed, hogy mégis szeretnél egy új kutyát, akkor még egy kicsit hozzá teszel, és nagyon jó tenyésztőtől meg tudod venni.

Még egyszer, nagyon sajnálom hogy ezen kellett keresztül menned az ünnepek alatt:(

2012. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. Nagy korú vagyok már :) 22. Kriszti tudom hogy abban valami amit mondasz, de szerda reggel történt és még én se tudok logikusan gondolkozni.
2012. jan. 6. 12:22
 39/46 anonim ***** válasza:

Ja, és még annyi, hogy yorkshire fajtamentés nincsen.

Ami még meggyőző lehet, hogy viszitek magatokkal az állatorvost, és valami ismerőst, barátot, rokont, aki jogász, rendőr, vagy valami radikális állatvédő szervezet tagja...

Bármi, csak érezze a dolog súlyát az illető, és ne jusson többé eszébe, hogy állatokat szaporít.

2012. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
pont ez a célom ahogy te megfogalmaztad
2012. jan. 6. 12:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!