Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megnevelni a német...

Hogy tudom megnevelni a német juhászomat?

Figyelt kérdés

Tudni kell róla, hogy 3hónapos a csöppség.:)

Mindig ugrál, illetve néha pár családtagot harapdál..

Viszont nagyon agresszív, sokat ugat. Amint kimegyünk a kapun még minket is erőteljesen ugat, mintha teljesen idegenek lennénk számára.


Mit lehetne vele kezdeni ?:-s


2012. jan. 7. 15:21
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Csak kerítésen keresztül ugat.. ha mellette állunk akkor nem, akkor kenyérre kenhető!


Egyébként most akkor mit csináljak, mert egyik válaszoló sem állítja ugyanazt.:S

2012. jan. 7. 15:45
 12/36 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszoló nagyon jókat ír!
2012. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem a hátára kell borítani, hanem le kell nyomni a földre. Ha erre komolyan képtelen vagy egyedül, akkor sürgősen keress egy olyan gazdát annak a kutyának, aki 35 kilósan is fogja tudni kezelni. Ha már három hónaposan is azt csinál, amit akar, akkor komolyan mondom, hogy veszélyes megtartanotok.
2012. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ah nem bízol bennünk, vedd meg ezt a könyvet: [link]

Kiváló, mindenkinek csak ajánlani tudom, állatorvos írta!

2012. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
48%
Hát így jár, aki gyakorikérdéseken akar megtanulni kutyát nevelni. Olvass, kérj segítséget szakembertől, tanulj, de NE ITT, mert ha a hülyeségre hallgatsz, akkor nagyon megszívod. Oldd meg ügyesen, felnőtt ember módjára.
2012. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Szóval amikor játszom a kutyámmal és mélyen el kezd ugatni, akkor fenyeget engem? Vagy amikor azt kérem tőle vezényszóra, hogy ugasson, és mélyen ugat úgy, hogy közben előttem ül, akkor is fenyeget engem?

Ami meg a "marjánál fogva a hátára fordítom" módszert illeti, én még sosem láttam, hogy a szuk kutya ezt tette volna a kölykével, pedig elég sokat dolgoztam már kölykökkel. Igazából elképzelni sem tudodm, hogy hogyan tudná megtenni akár fizikailag is. 180fokban elcsavarja a fejét úgy, hogy közben a kölyök a szájában van? Ez elég lehetetlennek tűnik.

2012. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ááá, sosem a kutya a hibás...

Felteszek pár kérdést a rangsorral kapcsolatban... hol van a kutya alvóhelye? Szoktad tanítgatni? Mindig hallgat a vezényszavakra? Sétánál előtted vagy mögötted megy (vagy melletted)? Ajtón előtted vagy utánad lép be? Ha kunyerál, kap enni?

2012. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Igazából Nekem is lehetetlennek tűnik, de én foglalkozom kutyákkal, önkéntes vagyok, és többször is bevált. Nem, a testbeszédre is oda kell figyelni, ha játék közben ugat, de nem viselkedik úgy, mint aki támadni készül akkor NEM.
2012. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
A 15. válaszolóval egyet értek...
2012. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Lol.. a kutya kinn van.


a korából adódóan még nem voltunk sétálni, és ha kunyerál tőlem akkor mindig kap enni..:D

2012. jan. 7. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!