Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megnevelni a német...

Hogy tudom megnevelni a német juhászomat?

Figyelt kérdés

Tudni kell róla, hogy 3hónapos a csöppség.:)

Mindig ugrál, illetve néha pár családtagot harapdál..

Viszont nagyon agresszív, sokat ugat. Amint kimegyünk a kapun még minket is erőteljesen ugat, mintha teljesen idegenek lennénk számára.


Mit lehetne vele kezdeni ?:-s


2012. jan. 7. 15:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Mégis mit tegyek akkor ?:s
2012. jan. 7. 15:57
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezen változtass! Amikor kunyerál, és adsz enni, akkor ezt gondolja a kutya: "Adj enni... Jól van, tudod Te, ki a főnök!"

Megerősíted benne, hogy az van, amit Ő akar, akkor kap enni, amikor Ő akar, tehát Ő a falkavezér.

2012. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Olvass el pár könyvet vagy kérj tanácsot állatorvostól, kiképzőtől stb...
2012. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
A Te tanácsodra is kíváncsi vagyok..
2012. jan. 7. 15:59
 25/36 anonim ***** válasza:

3 hónaposan kint él egyedül a kutya? Akkor ne csodálkozzatok, hogy gondok vannak vele, és számítsatok arra, hogy a későbbiekben még nagyobb gondok lesznek. Legalább fél éves koráig bent kéne, hogy éljen a "falkájával", de minimum egy másik kutyával. Így sosem fog kellően szocializálódni, ahogy ti sem lesztek igazán részei az életének.

És ha már meg van a 3 parvo elleni oltása, akkor lehet vinni sétálni. Ilyen idősen már meg kellett volna kapnia mind a hármat.

2012. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bent kéne tartani, hisz akkor rosszabb lesz Neki, hogy megszokta, hogy bent van, és kirakják. Ha eleget foglalkoznak vele, viszik társaságba, emberek, kutyák közé akkor nincs semmi baj, de én se vagyok a híve a kinti kutyatartásnak, nagyunk hamar elunja magát az eb, nem tud mit kezdeni magával.
2012. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az elég foglalkozás ilyen idős kutyánál minimum 10 óra, ami képtelenség kinti kutyával, ha pedig benti, akkor nyílván még több is a vele töltött idő. Az én kutyám 4 éves, kertes házban lakok és persze benti kutya, mert nekem az a normális, hogy a közelemben van, de akárhogy is, az, hogy gyakorlatilag a kölyökkora végéig a gazdái között lehet, mindennél fontosabb neki. Azt pedig sok foglalkozás mellett hamar megszokná, hogy kinti kutya lett.
2012. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Ez legyen a bibliád a kutyával kapcsolatban, és nem lesz gáz. Reméljük.

2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 15:45

A neten sajnos ilyesmi válaszokat fogsz kapni. Mindenki másként neveli a kutyáját, és természetesen az ő tematikája a legjobb.

Ugrálás, harapdálás megoldásra bőven van beírás.

Az ugatással ne foglalkozz. Az, hogy mély hangon ugat, csak azt jelenti, nem visítozik idegesen .

Törzskönyves a kutyád?

Mert határozottan állítod, hogy német juhász.

2012. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Igen, az.
2012. jan. 7. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!