Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám még kölyök és nem...

A kutyám még kölyök és nem szobatiszta! Mattosan fénylő járólapra sokat pisil, ahova gyárt mégjobban kimattosult ez lehet?

Figyelt kérdés
Azt nèztem hogy ilyen vajszínű járólapom van az lehet hogy azok a foltok ettől vannak? Ha igen ezzel tudok valamit kezdeni hogy újra szép legyen? Sikàltam mindennel de ez bizony kimattosult csúnyán foltokban.. Kész vagyok.Csere nélkül valami megoldás??! Segítsetek kérlek!! Előre is köszönöm!
2012. jan. 7. 22:42
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

OK, hogy az ember takarít utána, de a kérdezőt esetleg kivágják ezért az albérletből.

Ne zárd a fürdőszobába. Ha úgy érzi, hogy az a hálóhelye, akkor a lakásban bárhova máshova piszkítani fog.

2012. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pappreka válasza:
Ne a jarolappal torodj, hanem, hogy minel elobb szobatiszta legyen a kutyus. Nekem shar pei kolykom van, termeszetenel fogva makacs, de 5 nap utan mar csak a pelusra piszkit. Eves, ivas, alvas, jatszas utan tedd arra a helyre ahol elvegezheti a dolgat es osztonosen oda fog majd jarni. 1 ilyen hely legyen es minel kozelebb az ajtohoz.
2012. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 11:12

Szerencséd van !

Szerintem, amíg nem biztosan egy helyre piszkít, a fürdőszobában tegyél le vastag kartonpapírt, több réteget.Akár vehetsz papír boltban tekercsben hullámpapírt. Így a több rétegen keresztül nem ér el a vizelet reggelig a járólapig.Gyorsan nőnek az aprók, ügyesednek és akkor már nem lesz ilyesmire szükséged.

2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!