Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vegyek Furminator kefét,...

Hol vegyek Furminator kefét, ami biztosan eredeti?

Figyelt kérdés

csak mert van 11ezer körül meg 5ezerért, de valahogy az olcsóbbak nem hasonlítanak a hivatalos oldalon szereplőhöz. vagy ugyanúgy meg merjem venni?

pl ez: [link]



2012. jan. 8. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
vatera!! van egy csaj aki 4ezerért árul és eredetit én is tőle vettem.(kutyakozmetikus vagyok)
2012. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Vaterán vettem, 3400 volt postaköltséggel együtt. De a Deluxe teljesen felesleges, el is romolhat, drága is, és csak abban más, hogy kilöki a szőrt. A Classic bőven elég, nekem M-es van.
2012. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az is ugyanolyan jó, ami nem eredeti, a deluxe (eredeti) változatok meg ráadásul tönkre is mehetnek.

Aukciós oldalakon az eredeti ár töredékéért kapsz, fressnapfban, alfa zoo-ban, egyéb hasonló állatos/kutyás boltokban van az eredetiből is, de közel 10e Ft-os áron.

Én külföldről rendeltem a sajátomat 1100Ft volt postaköltséggel együtt, teljes mértékben ugyanazt tudja, mint az eredeti Furminator márkájú aljszőrkiszedő.

2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso,honnan rendelted kulfoldrol 1100-ert?legyszi ird meg,mert en is azt keresek.
2013. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!