Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek önzőség?

Szerintetek önzőség?

Figyelt kérdés
Néhányan azt mondták önző vagyok,mert a 10-11 éve dédelgetett álmomat szeretném megvalósítani,és nem egy kutyát megmenteni..az igazság,az hogy most gondolkodtam a fajtamentésben,viszont ott az álmom amire 5 éves korom óta vágyom..mindenki azt mondta önző vagyok,mert nem megmentenék egy ártatlan kutyát,hanem pénzt adnék ki érte..szerintetek is önző lennék?
2012. jan. 8. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát nekem van mentett kutyám kiállításra MKSz kiállításra így is tudok vele menni és díjakat szerezni. De ha más céljaid is vannak vele akkor menj el egy tenéysztőhöz!
2012. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Olyan zavaros ez a kérdés... Egyébként nem vagy önző, csak sosem fogod megtapasztalni azt az érzést, ami akkor van benned, mikor segítesz egy állaton, és az többszörösen meghálálja.
2012. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek..egyébként de már megtapasztaltam..mikor az első kutyámat mentettem meg az elől,hogy bedobják egy vízzel teli kútba..megtapasztaltam,tudom milyen érzés..de még így is ismerősök közt én vagyok az önző ember..mert ha már egyszer segítettem,segítsek megint..egyébként 5 hetesen hoztam el a kutyám,pont azért,nehogy meghaljon mire 8 hetes lesz..olyan szociális gondjai voltak,amit nem nagyon lehetett kezelni..
2012. jan. 8. 20:44
 14/18 A kérdező kommentje:
16:06 nem de elgondolkoznék..hogy valóban ezt gondolják..egyébként én vagyok az a fajta ember akit nem érdekel mások véleménye..és tessék itt vagyok gyk-n és kérdezek..
2012. jan. 8. 20:45
 15/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz!
2012. jan. 8. 20:46
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 20:45

Ez az önzőség is olyan dolog, hogy megkérdezhetsz pl 10 embert erről. Az arány, hogy igen-vagy nem, attól is függ, milyen környezetben teszed fel a kérdést. Ha olyan helyen, ahol csupa állatmentéssel foglalkozó van, várható a 9-1-es arány az önzőségre.És így tovább.

Tedd azt, amit magad helyesnek érzel. Aztán, ha lesz rá lehetőséged, tedd meg azt, amit most nem tettél.

Na... ki lehet bogozni? :-D

2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet minden gondot kezelni, ha máshogy nem szakértő segítségével.
2012. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Persze érthető ahogy leírtad!

Hidd el,hogy még kutyakiképzőhöz is elvittük..olyan volt mint egy túltenyésztett csivava..persze én így is imádtam..

2012. jan. 9. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!