Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért Remeg? Talán beteg?

Miért Remeg? Talán beteg?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes magyar vizslám.De Mikor épp készül elaludni,elkezd remegni.Valaki azt mondja hogy mert "fázik" Pedig 20 fokba nem hinném,és még beis takarom,de mikor elaludt abba hadja.Lehet azért mert férges?Rendszeresen kapja a kutyus a féreg elleni gyógyszereket,ahogy rajta van a dobozon.
2012. jan. 8. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

6 hetesen még az anyjával kellene lennie.

A remegés azért van mert nagy valószínűséggel idegrendszeri problémás a kutya.

2012. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ezt lehet gyógyitani?
2012. jan. 8. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy vele született dolog genetikai eredetű. Élete végéig ilyen lesz....

Azt örökölte valamelyik szülőjétől mivel ahonnan vetted gondolom nem szűrették a szülőket hogy erre a betegségre fény derüljön.

Sajnos ez van.

2012. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kap féreghajtót, nem férges.

Kicsi még.Lehet, valóban melegíti magát, de ez nem baj. Ha viszed oltásra, akár meg is említheted az orvosnak.

2012. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem,az orvosnak minden kéépen fogom emliteni,köszi a választ
2012. jan. 8. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A (z összes) Vizsla olyan fajta, amelyik tudja magát fűteni a remegéssel (izommozgatással). Az én 4 éves Vizslám is remeg elalvás előtt pár pillanatig. (persze csak télen, pedig benti kutya..). Ezt minden Vizsla gazdi tudja.
2012. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden fajta kutya remegéssel melegíti magát. Kivéve, ha idegesség miatt remeg:))
2012. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. Úgy tudtam, hogy csak a Vizslák, illetve eddig csak az ő fajtaleírásukban olvastam. :-) De mindegy is, engem nem zavar, ha a többi kutya sem fagy halálra télen... :D
2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A vizslák felnőtt korukban is nagyon fázósak, hát még egy ilyen csöppség, gondol el, milyen hamar áthűlhet. Próbáltál már 20 fokban takaró nélkül aludni? :) Te is fáznál, pedig nagyobb vagy. Fogd meg a fülét, ha hűvös, akkor fázik.

Szépen takargasd be, általában az se zavarja a kutyákat, ha az orruk sem lóg ki. Majd ha nagyobb lesz, jobb lesz a hőháztartása. Az én (szintén rövid szőrű) kutyámmal ezt odáig fejlesztettük, hogy este teljesen bebugyolálom, reggel pedig ugyanabban a pózban van.

2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem,Köszönöm szépen!Megnyugodtam:)Akkor semmi baj ^.^
2012. jan. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!