Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat csak kölyökkorukban...

A kutyákat csak kölyökkorukban lehet tanítani?

Figyelt kérdés
Sétáltunk reggel a kutyámmal,a barátnőmmel és a kutyájával,erre rászoltam a kutyámra,hogy más kutyákat ne ugasson.Erre mondja a bnőm,h miért teszem,mondom h meg kell tanulnia.Azt mondta,hogy felnőtt korban már úgyse fogja(a kutyám 2 éves).Lehet,h így van,de nem hiszem.Elvileg ez a legjobb bnőm,de sztem csak azért mondja,mert rosszat akar.Tudom már eddig is tanítani kellett volna a kutyát,de sajnos nem így tettem.És arra lennék kíváncsi,hogy lehet e még ilyenkor is tanítani(ha lehet gondolom akkor is nehezebben mint kölyökkorban).És jövőhónaptól megyünk kutyaiskolába is.Ja és a kutyám BEAGLE.Kérlek segítsetek,nagyon kétségbe vagyok esve!És elnézést a hosszú,értelmetlen szöveg miatt!
2009. máj. 24. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__252826-hany-e..

A beagle kutyával nehéz dolgod lesz, mert nem a legmunkamániásabb kutya, elég makacs... Szerintem nem is gyereknek való (úgy vettem ki az írásodból, hogy fiatal vagy)... Nem is tudom miért kell már mindenkinek beagle, még annak is akinek nem való (itt nem rád gondolok!)?

2009. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.Volt már kutyám.Azért kellett beagle,mert igen,makacs,de nagyon intelligens.És aki megismeri ezt a fajtát,az úgy megszereti,hogy többet mást sem akar!
2009. máj. 24. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze szereti, de attól még sok probléma lehet vele... És az hogy volt kutyád, az még nem jelent semmit. Én csak azt mondtam, hogy nem kéne minden embernek ilyet tartani, mert minden második kérdésben beagla van és az utcáok is mindig látom... Szerinted ez jó a fajtának, meg az egyes kutyáknak, hogy olyanok veszik akiknek nem való, aztán egész életében pórázon van, mert makacs és nem fog visszajönni, meg olyanokat várnak el tőle mint egy munkamániás kutyától? Szerintem ez nem jó nekik...
2009. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és rengeteg kutya van aki intelligens(ebb akár) és mégis könnyebben kezelhető... :) A legtöbben meglátják, hoyg cuki és más nem érdekli őket, aztán majd ha nagy lesz akkor jönnek a problémák...
2009. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És nem rág gondoltam, mert te legalább valamikor megpróbálod nevelni, bár jobb lett volna kiskorában (ha volt már kutyád akkor miért nem nevelted őt is kiskorában?), hanem akik még ennyit sem tesznek meg csak mert milyen cuki volt kölyöknek...
2009. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kutyámmal az a baj hogy ha kutyát lát,akkor nem hajlandó szótfogadni,de egyébként el lehet engedni,visszajön és hallgat a fekszik,ül marad,gyere,előre és pacsi szevakra.De ha kutyát lát akkor semmire.Nem várok el tőle sokat,csak h egyy picit ilyenkor is figyelljen rám.És én nem a külleme miatt választottam.Hanem a természete.Azt meg azért gondoltam,hogy a bnőm rosszat akar,mert neki is beagle-ja van(az is két éves)csakaz még a nevére se hallgat meg semmi.És ezért azt akarja h akkor az én kutyám is ilyen izé legyen,mert pl azt sem támogatja,hogy kutyasuliba mennyünk.
2009. máj. 24. 18:23
 7/7 A kérdező kommentje:
A régi kutyámat kölyökkorban azért nem neveltem,mert még kicsi voltam.Köszönöm a válszt :)
2009. máj. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!