Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kérdésem aminek a...

Van egy kérdésem aminek a hallatán lehet egy kicsit dilisnek fogtok tartani. Vélemenyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány nev de a kutyusom fiu , szóval ha engem nem zavarna, adhatnák fiú kutyusnak lany nevet?:))
2011. dec. 29. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a gazdája, olyan nevet adsz, amilyen neked tetszik. Az emberek 90%-a amúgy sem ismeri fel, hogy kan vagy szuka kutya van-e előtte. :)
2011. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tök mindegy.Minden macskánk marci volt,
2011. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanítod, pláne mindegy,az adó miatt is.
2011. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Négy éve meghalt a kutyám. Később elhatároztuk, hogy örökbefogadunk egyet egy menhelyről. Névválasztáskor a gép elé hívtam a családot, kerestem valami oldalt, ahol kutyanevek voltak. Tudni kell, hogy fiú kutyáról van szó. Anyu meglátta a Csöpi nevet, és kijelentette, hogy a mi kutyánk olyan pici, aranyos, és őt nem érdekli, mi hogy hívjuk, ő Csöpinek fogja. Mit tegyünk? Mély sóhaj, hát akkor legyen Csöpi.

Szóval nem vagy egyedül :) Egyik ismerősöm látta a kutyát, és kérdezte, hogy mi a neve. Megmondtam, erre ő meglepetten: dehát fiú! Séták alatt is sokszor megkapom, de csak mosolygok rajta :D

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha ilyen kicsit unisex nevet választassz (szerintem pld. a Csöpi kicsit ilyen-olyan), akkor nincs semmi baj. Az gáz, hogyha fiú, és mondjuk Elizabethnek hívod, vagy Júliának.

2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akiteki ***** válasza:
A kutyák nem fogják egymást cikizni, mint a gyerekek az oviban. Van egy ismerősöm, ő rendre kanhoz illó neveket ad a szukáinak. Egyik kutyája sem sértődött még meg.
2011. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hu rendben , nagyon szépen köszönöm :) amugy rosszabb válaszokra számítottam , de örülök, hogy nem vagyok egyedül és más is gondolkodik effajta kérdéseken:)
2011. dec. 29. 16:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja és Kleo, Kleopátra nevet szeretném (Régi urak, urnők nevei tetszenek)
2011. dec. 29. 16:49
 8/17 Akiteki ***** válasza:
Egy hasonló kérdés alapján egyszer beírtam a kutyáim neveit, hogy tippeljenek melyik kan, melyik szuka. Pont fordítva tippelték, mint valójában.
2011. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akiteki belinkeled azt a kérdést?:)
2011. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt a környékünkön lakik egy Tibi nevű szuka tacsi, és egy Margit nevű kan bichon. :D

A kutyának tökmindegy, de ha majd más gazdikkal beszélgetsz, és szóba kerül, akkor pár százszor el kell magyaráznod, hogy miért alakult így:)

2011. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!