Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy szinte az...

Miért van az, hogy szinte az összes esetben amikor enni kap a kutyánk, az első falatot elviszi a tálkájából?

Figyelt kérdés
Elviszi pár méterre, megeszi majd ezután megy vissza és kezd el normálisan enni a tálkából. Ez valami ellenőrzés lehet? :)
2012. jan. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nálunk is ez van és már bepánikolok h meg fogok őszülni ha minden szemet elvisz :D
2012. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A kisebbik kutyánk nekünk is ezt csinálja! Elég vicces:)
2012. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 maoamom ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, viszont az enyém az összes szemet így eszi :D Beviszi a szobába. Mire megeszi a tápot, már le is dolgozta... :)
2012. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát az enyémek nem csinálják... Tudják, ha sokat tökölődnek, egyszer csak arra érnek vissza, hogy a másik megnasizta a vacsorájukat.

De olyan kutyát is ismertem, aki az egész kajáját elhordta és úgy ette meg. Lövésem sincs, miért csinálják, de nem hiszem, hogy baj.

2012. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém az első pár étkezéskor vitte volna a helyére, de mindig rászóltam, aztán ott álltam amíg meg nem ette. Aztán megtanulta, hogy nem viheti. Ezután az utolsó falatot akarta mindenáron elvinni!:D Volt amikor már nem álltam mellette, de leskelődtem és mikor láttam, hogy elindult a falattal, akkor rászóltam és eldobta aztán szaladt a helyére. Most már akkor sem viszi, ha nem vagyok ott.:)

Én azért nem akartam, hogy a helyére hordja, mert többször volt, hogy nem vettem észre és kimostam a törölközővel/pléddel/fekhellyel együtt.:S

2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ősi farkas ösztön.
2012. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ez mit takar pontosan?
2012. jan. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!