Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaralás 4 kutyával? Ti hogy...

Nyaralás 4 kutyával? Ti hogy oldanátok meg? Hova lehet menni velük?

Figyelt kérdés

Nem mintha kilátásom lenne nyáron egy nyaralásra, de ha lenne, eszembe jutott, hát hogy mennék el???


4 kutyám van, egy 8, egy 18, egy 28 és egy jelenleg 50 kilós KÁJ kölyök.


Hát én őket fix, hogy nem hagyom magukra 1 napnál tovább, a KÁJ miatt idegen nem is nagyon tudná etetni őket, max. bedobálni a kerítésen a kaját, de akkor meg vizet hogy ad, a nagymamám pedig járásképtelen, más közeli rokonom meg nincs, aki foglalkozna velük.


Tehát van ötletetek, hogy hova lehet menni 4 kutyával?...

Azt olvastam, hogy a horvát tengerpartról is kitiltották már őket...

+ ha autóval megyünk, az nekik elég szenvedés lehet a csomagtartóban... Sétálni így szoktunk menni lakatlan helyre, de más fél óra, meg más 3 nap...


Imádom a tengerpartot, de elég nehéz elképzelnem, hogy bevonulok a strandra a KÁJjal...

Szóval ráadásul olyan hely kell, ahol zavartalanul, nyugiban lehetünk...(és másokat sem zavarunk.)


Nem kell feltétlen tengerpartos helyet mondanotok, csak mondjuk Párizsba nem sok értelmét látom 4 kutyával elutazni...



Persze az ár is fontos lenne...



Ti hogy szoktátok ezt megoldani?


Nyilván egy 8 kilós kutyával nem nagy kihívás olyan panziót találni, ami kutyabarát...

De vannak ENNYIRE kutyabarát helyek, amik megfizethetőek?...


Elolvastam a többi ilyesmi feltett kérdést, de azokból nem kaptam választ...

(Eddig Olaszország tűnik a legszimpatikusabbnak...)


Előre is köszönöm a válaszokat!!:)


2012. jan. 11. 11:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!:)


Úgy látom, Te képben vagy a tükörsulikban, ezért Tőled kérdezem, mielőtt ott is érdeklődnék, egy ilyen táborba egyszerre több kutyával is mehetek?

Akkor is, ha ezekből 2 még nem vett részt tükörsulis képzésen?


Nem szívesen szakítanám szét a falkát, szegény Rasid szerintem kiborulna...

2012. jan. 11. 12:05
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A tábornak csak annyi a feltétele, hogy egészséges, oltott, jól szocializált kutyával gyere. Többen vagyunk, akik több kutyával megyünk, tavaly én is kettővel voltam, és csak az egyikkel voltunk tanfolyamon.

Ha a KÁJ-t kézben tudod tartani, akkor nincs akadálya a táborozásnak.

2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is tükör módszeres kutyákkal (gazdikkal) szoktunk nyaralni. :) A tábort még nem próbáltuk.
2012. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm, hát azt hiszem, el is dőlt, hol nyaralok a kutyákkal!!!!:):):)
2012. jan. 11. 12:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is van panzió(tükörmódszeres suli) a suli területén és az oktatóknál háznál is. Ha külföldre megyek, oda adom le a kutyáim.

Egyébként meg nálunk is olyanok a táborok, hogy kutyákkal megyünk, mindenki annyit hoz, amennyire vigyázni tud. Olyan kempingekbe megyünk, ahova lehet kutyát bevinni.

2012. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!