Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett a kutyussal?

Mi történhetett a kutyussal?

Figyelt kérdés

Rokonom kutyájáról lenne szó. Sajnos elpusztult, de nem tudjuk mitől. A történet a következő:


...reggel még ott futkosott a lábunk alatt, semmi látható jelen nem volt annak, hogy 3 óra múlva megdöglik. 09:00 körül kiment a kertbe, le hátra a fészer felé. Mivel nem ő az egyetlen házőrző, így feltűnt, hogy nincs körülöttünk, nincs láb alatt. Megkerestük hát, a farakás mellett feküdt, még élt, de látszott rajta hogy baja van. Mintha wc-znie kellett volna, de nem tud (az volt az a hely, ahova lejártak). Csak feküdt ott, maga tehetetlenül. Úgy lett felemelve, a lábait sem mozgatta, mint egy darab kő. 10:00-11:00 körül felvittük a teraszra, a székre, ott feküdt, de nagyon rossz állapotban volt. Alig mozgott már valamit, nagyon szomorú volt, mintha tudta volna. Délre már el is pusztult.


Ismerősök szerint bélcsavarodást kaphatott. Szerintetek? Olyan rossz volt, hogy nem lehetett már tenni semmit. Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 11. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Dokit lehetett volna hívni...


Sok minden lehet az oka, bélcsavarodás, mérgezés... kérjetek boncolást és akkor megtudjátok.

2012. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most feküdt vagy wcznie kellett?Ez nem bélcsavarodás.
2012. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy valószínű wc-znie kellett, mert oda szoktak lejárni a többi kutyussal együtt... de csak feküdt a földön mint egy darab fa.


Sajnos a dokiról már volt szó, de ha akkor hívjuk is ki, nem biztos hogy tudott volna rajta segíteni, nagyon gyorsan történt minden. És ha úgy pusztult volna el, akkor pedig lehet azon agyalnánk, hogy "de a doki miért nem adott neki mást/tett valamit"? Nehéz ügy...

2012. jan. 11. 23:27
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
És ezért inkább ki se hívtátok a dokit. Gratulálok. Sajnálom a többi kutyátokat is...
2012. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Tehát összegzem:9-kor láthatóan rosszul van a kutya,rá egy órára már magatehetetlen.Délben elpusztul.Mit csináltatok 4 órán keresztűl,néztétek????!
2012. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
:D Idióta!
2012. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mi az, leesett?! Széégyen, mi? :-)
2012. jan. 11. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Valóban elnéztem.Te viszont azt nézted ahogy kínlódik a kutya.
2012. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, te egyáltalán mertél volna-e hozzá érni és hogy karácsony napján honnan kerítettél volna (egy faluban) állatorvost... gondolkodj már néha Te is.
2012. jan. 11. 23:56
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Én karácsony napján betettem volna a kutyámat az autóba és ha kell, akkor Pestig vittem volna, hogy minél hamarabb műtő asztalra kerüljön! Ilyenkor kár kihívni az orvost, úgyse tud vele mit kezdeni. Be kell vinni a kutyát a rendelőbe, ahol szükség esetén azonnal meg tudja műteni. Mindenhol van állatorvosi ügyelet és minden falu közelében van város is. És mindenkinek van olyan ismerőse, akinek van autója. Ha meg akkor nem érdekelt benneteket a kutya sorsa, mostmár tök felesleges azon agyalni, hogy "mi történhetett vele". Egyszerű, azt történt vele, hogy a gazdái meg se próbálták megmenteni az életét. Dehát falun a kutya fogyóeszköz...
2012. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!