Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretet hiányos a kutyám?

Szeretet hiányos a kutyám?

Figyelt kérdés
A Bichon Havanese kutyám mindig a tenyerembe dörgöli a fejét, sokszor bökdös a kezével hogy tartsam a tenyerem hogy bele hempergőzzön :D Szeretet hiányos lenne, vagy csak játékból?? Pedig sokat játszom vele és simogatom.. Néha rájön hajnal 1kor is, és morog meg ugat mellettem hogy fogalkozzak, játszak vele.. Mit gondoltok?? :)
2012. jan. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szeretethiányos.
2012. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy a kutyád uralkodik rajtad. Kiköveteli a foglalkozást, te meg megadod neki. Így kezdődik az az út, ami a problémás kutyához vezet.
2012. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg ez túl van reagálva, amit a 2. válaszoló mondott! Csak igényli, hogy törődj vele! Ha nem durván csinálja, akkor nem gond! Egyébként nálunk kutya, macska is csinálja! :)
2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a gazdára morgás tényleg teljesen természetes dolog...
2012. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ezt csinálj.Folyamatosan bújik hozzám,az ölembe ül és sorolhatnám.Mondjuk én úgy szoktattam,ha alszok akkor soha nem költ fel.Le lehet róla szoktatni.


A morgással addig nincs gond ameddig játékból csinálja.Az én kutyáim is úgy játszanak,hogy morognak és még sincs ebből semmi gond.Sőt engem is ugatással és morgással hivnak játszani.

2012. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit pimasz, nevelni kell:)

2012. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

de azt hozzá kell még tennem hogy abszolút nem haragosan morog, hanem játékosan csinálja ezt.. most is lefeküdtem aludni, és felébresztett.. a tenyerembe nyomkodta a fejét, meg nyalakszik.. addig csinálta amig fel nem keltett :)) Hihetetlen fazon :D

2012. jan. 14. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felébreszt, az azt jelenti, hogy nem tartja tiszteletben azt, hogy te pihenni akarsz. Ez nem normális viselkedés, komolyan mondom, nézz utána. A fentebb linkelt oldalon található cikkek nagyon hasznosak :)
2012. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!