Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzásnak számít, ha egy...

Tandus kérdése:

Állatkínzásnak számít, ha egy kölyökkutyán napi kb.14 órában szájkosár van, mert különben szétrágja a kertet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 08:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én érzem így!
2012. jan. 13. 09:40
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már a szomszéddal is, vagy csak fel akarod jelenteni?
2012. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Tanácsot, véleményt akartam kérni az állatvédő szervezetektől és nem egyből feljelenteni! Nem a szomszédom és nem vagyok velük beszélőviszonyban. Szerinted, mit mondjak nekik? Mondjam el, hogy amit csinálnak az már állatkínzás, hiszen az a kis állat érző lélek és felelősséget vállalt érte, amikor magához vette. Tisztában kellett lennie, hogy mivel jár a kutyatartás és mit jelent egy kölyökkutya. Szerintem minden normális érző ember aki szereti a kutyát belegondol abba, hogy mit érezhet a kutya. Miért nem próbálja ki a saját gyerekén, ha rosszul viselkedik???

Egyébként írtam nekik egy normális hangvételű levelet, de a helyzet nem változott. :( Akkor mit szólna, ha személyesen mennék oda. El tudom képzelni....

2012. jan. 13. 10:27
 14/34 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Szerintem nem sok mindent tudsz tenni.
2012. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is. :( Nagyon rossz a tehetetlenség!!!!!
2012. jan. 13. 11:36
 16/34 Catz ***** válasza:
100%

Csináld azt, amit az egyik írt. Videózd le (így van már bizonyítékod), menj rendőrséghez, jegyzőhöz, küldd el az Állatvédőrséghez vagy a megyétekhez tartozó állatvédelmi egyesülethez.


Sok sikert!


F@sznak egy ilyennek kutya...

2012. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem fogom annyiban hagyni! Most is láttam a kutyust, a betonba és a ház sarkába dörzsöli folyamatosan a fejecskéjét, úgy próbál megszabadulni attól a sz*rtól! Így telik a napja.... :(
2012. jan. 13. 12:13
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem tudsz benyúlni a kerítésen? Én csak simán lelopnám róla a szájkosarat, ahányszor arra járok :)
2012. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre :D de otthon vannak és mindegyik ablakból rámlátnának! Amúgy meg ezért sem értem, hogy miért van ilyen drasztikus megoldásra szükség, amikor otthon vannak egész nap! :(
2012. jan. 13. 12:58
 20/34 anonim ***** válasza:
első körben beszélj a gazdákkal. Csináljanak egy kennelt a kutyusnak. Unatkozik szegényke, azért rombol. és ez a későbbiekben egy szokássá fog majd válni, és nagykorában is ezt csinálja.
2012. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!