Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet egy kutyát...

Szerintetek lehet egy kutyát lovakhoz szoktatni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy 2éves német juhászom aki mikor kicsi volt eléggé antiszociális és agresszív volt. Ezt a tulajdonságát elhagyta és már bármikor eljátszik kutyákkal. Eddig életében egyszer látott lovat és nem volt vele túl barátságos(ez még kisebb korában volt). a helyzet az, hogy van egy hely ahova lejárunk lovagolni és ott sok a kutya. Meséltem a személyzetnek a kutyámról és azt mondták, hogy vigyem le egyszer, mert majd biztos jól eljátszik a többi kutyával. Attól nem tartok, hogy vajon hogy jön ki a kutyákkal de attól azért igen, hogy milyen a lovakhoz való viszonya. Nem szívesen viszem le azért, hogy egész nap arra figyeljek, hogy ne egyen meg semmit. Van valami tippetek hogyan lehetne lovakhoz szocializálni a kutyit?
2012. jan. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél tobbszor lát lovat annál jobban fogja bírni. Az én kutyám ugatott a lóra és folyamatosan megszokta, és most békésen van mellette. Szerintem lassan megunná a lovakat és nem idegesítené oket :)
2012. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!