Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet helyhez/alomtálcába...

Hogy lehet helyhez/alomtálcába szoktatni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Csak a kérdésre válaszoljatok légyszives.
2012. jan. 10. 17:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
amikor látod hogy a sarokba szarik odaviszed idővel meg odamegy magától
2012. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Akiteki ***** válasza:
79%
Sehogy. A kutya nem macska. Ha a lakásba piszkíthat, akkor mindenhova fog, nem csak egy helyre.
2012. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Vannak alomra járó kutyák és sajnos nem látom h mikor hova piszkít mert nem vagyok otthon. Hallottam ilyen spray-ről meg ilyenekről.
2012. jan. 10. 17:22
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Tarts macskát.

A kutyák nem alkalmasak kizárólag lakásban tartásra, alomba piszkításra. Se fizikailag, se mentálisan. Kellenek a rendszeres ingerek, rendszeres testmozgás, napi 3-4-5 séta. Ha ez nincs meg akkor egyrészt bekattan, másrészt komoly fizikai problémái lesznek.

2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Csivava, és már megvan nem fogk macskát venni miatta, mondtam h aki nem tud válaszolni az ne válaszoljon, aki jó választ ad zöld kéz aki rosszat piros, ennyi.
2012. jan. 10. 17:58
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Mert az rossz válasz ha megmondjuk hogy egészségtelen bezárva tartani a kutyát?

Akkor bocsi, én kérek elnézést.

2012. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Andi 22 válasza:
22%
én ugyan igy voltam a kiskutyámmal és legszivesebben képet küldtem volna arról hogy igenis tudja "használni az almot".Én azt a tanácsot adnám hogy ha véletlenül a szőnyegre piszkit nagyon alaposan töröljétek át a szőnyeget hogy később ne érezze a szagot. ha bekakilna rakjátok bele a "terméket" az alomba, utána már érezni fogja hogy hova kell.ehhez nyilván sok türelem kell. de megéri. minden ivás és alvás után rakjátok bele az alomba.ha sikerül NAGYON dicsérjétek meg. persze ha melegebb lesz az idő vigyétek le sétálni.én megértelek,én se vinném le a 70 dekás kiskutyámat a hidegbe mikor még meg sincs minden oltása
2012. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy szobatisztaságra (odaviszed, ahol kakálnia kell és megdicséred, ha sikerül), csak épp a szobatisztaság sokkal praktikusabb a kutyának, mintha ugató macskát csinálnak belőle.
2012. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó előtti én is viszem, csakm sajnos egész napos meló miatt napi 1 séta fér bele de köszi, megpróbálom.
2012. jan. 10. 19:17
 10/27 Andi 22 válasza:
sok sikert és türelmet kivánok hozzá :) biztos sikerülni fog
2012. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!