Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutyám véreset?

Miért hányt a kutyám véreset?

Figyelt kérdés

A kutyám sétálás közben nagyon húzott, aztán egyszer csak véreset köhögött/hányt.

Utána vettem észre, hogy a pofáján van néhány karcolás, amit az egyik kutya okozott.

Utána néztem, és a sokk tüneteiről azt olvastam, hogy levert, bágyadt, és nem eszik. Na de vele semmi iylen nincs, olyan, amilyen szokott lenni. De a hányást nem tudom mire vélni...


2012. jan. 14. 13:38
 1/3 Szilvi & Argos ***** válasza:

A véres hányással mindenképpen orvoshoz vinném attól függetlenül, hogy a húzás okozta irritáció lehetett az oka.


Ezt itt nem lehet megoldani...az egészségügyi-orvosi dolgokat nem tudják neten keresztül, távgyógyításban orvosolni.

Amit tenned KELL, hogy elviszed az állatorvosodhoz kivizsgálásra.

2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szájában nem lennének karcolások akkor azt mondanám,hogy parvó vírust kaphatott el.. de szerintem a karcolások miatt van,de azért vidd orvoshoz :)
2012. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát a száját eléggé nyalogatta, és a kerítésen keresztül marták meg egymást, miközben ugattak, ugyhogy biztosan kapott 1-2-t belülre is (?)
2012. jan. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!