Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van mini yorki?

Van mini yorki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs..csak olyan van ami kisebb a standardnél :)
2012. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az kb. mekkora?
2012. jan. 14. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
azt nem lehet megmondani,de 2 kg alatti :)
2012. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen! Olyan van, hogy yorkshire terrier, ennek se óriás, se mini változata nincs, standard szerinti max súlya 3,1kg. (azért ez se hatalmas :) )

A különböző szaporítók szokták így hirdetni a kutyáikat, mint valami újdonság, vagy nagy dolog, hogy az övé aztán ilyen-olyan kicsi...

2012. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy macskám, ami kifejlett korában is fél kiló, míg az átlag olyan 3 kilogramm körüli. Találtuk kis korában három testvérével, de kettő sajna elpusztult. Gondolj bele, milyen súlyos születési rendellenessége lehet szegénykémnek, amitől ilyen kicsi maradt. Vagy az emberek között is vannak törpe növésűek. Ők sem jókedvükből akkorák. Egy szó mint száz, az egészséges kutya az, amelyik megfelel a standardnak. Amit mininek "állítanak elő" az sajnos már hátránnyal indul. Ő nem mini, hanem (csúnyán fogalmazok, de) beteg.
2012. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

az én yorkim kisebb a standardnél de nem beteg.

ezt nem tudom ki találta ki, hogy akik kicsik és nem nőnek bele a standardba azok betegek..ez hülyeség több embert is ismerek akiknek teljesen egészséges "mini" yorkijuk van és elélnek akár 10 évig is, nem 2-3 évig ahogy szokták mondani....:s

2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért, van másmilyen is?:D
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem van 3 yorkim és mindegyik különböző méretű :) az egyik 3kg a lány 2,1kg a picike fiú aki 3 éves az pedig 1,9...hívtak minket ,hogy vigyük pároztatni a pici..de nem akartam,mert a szuka amelyiket kellett volna túl pici volt,így mondtam is a gazdijának,hogy én nem merném,...na a lényeg az,hogy az meg 1,3 kg volt...szóval sokféle méret van tényleg....
2012. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!