Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos kutyáknak napi...

8 hónapos kutyáknak napi egyszeri etetés?

Figyelt kérdés

Idáig kétszer kaptak,reggel és este,ha én etettem akkor délben is.

Anyám kitalálta,hogy már nem kell nekik annyi kaja...és mától csak egyszer kapnak enni egy nap....

szerintem ez nem jó... főleg,hogy idáig 2x illetve 3x kaptak... most meg hirtelen lecsökkenti nekik 1x-i étkezésre... mit tehetnék? hogy mondjam meg neki hogy ez így nem jó?

van 3 kutyánk,egy 9 éves meg ez a kettő 8hónapos..és hogy 3-4 nap alatt megesznek 10 kiló tápot,ezért akarja csökkenteni...


2012. jan. 15. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Húú, szerintem váltsatok tápot. Ha nem is prémiumra, valami normálisabbnak a gazdaságos változatára. Sokkal kevesebb kell belőle és igaz, hogy maga a táp drágább, de az etetésük olcsóbb lesz, (kevesebb kell belőle=tovább elég a zsák).

Amúgy persze lehet 1x etetni őket, belehalni nem fognak, de sokkal jobb a 2.

Amúgy semmi baj azzal, ha csak tápot esznek, de ezek mellé kéne valami más is, nem egészen kutyának valók sajnos.

Ha megírod, hogy kb mennyit költötök tápra nekik egy hónapban ill egyenként kb milyen súlyúak, akkor talán tudok/unk ajánlani ezeknél jobb minőségű tápot, amivel szerintem anyagilag is jobban járnátok.

2012. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A 9 éves; 80 kiló

a 8 hónaposak meg úgy 40 kilósak már.

Attól függ,hogy milyen fajta tápot veszünk,ha chappi,akkor 15ezer körül.

Ha nem chappi,akkor 10ezer körül.

Táp mellé még kapnak,házi kaját is.

2012. jan. 15. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!