Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese vagy havanese?

Aaaasssd kérdése:

Bolognese vagy havanese?

Figyelt kérdés
szeretnék bolognese, vagy havanese kiskutyát. sárváron lakom, és csak az ország másik végéből találtam hirdetést. már végignéztem szinte az összeset, és a legközelebbit is csak pesten találtam. valaki nem tudna segíteni? köszönöm előre.
2012. jan. 15. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

havanese :)

szerintem szebb mint a bolognese , hátha csak pesti hírdetést találsz akkor nagy valószínűséggel elkell oda érte menned vagy a tenyésztővel megbeszélni hogy fél úton találkoztok ,bár nem biztos hogy bele megy ebbe..

2012. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) ez a "fél-útos" megoldás jó ötlet:)
2012. jan. 15. 18:21
 3/8 anonim válasza:

havaneset

[link]

itt egy hirdetés vagy nézz körül ezen az oldalon még www.expressz.hu

2012. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

havanese

[link]

itt egy hirdetés vagy nézz körül ezen az oldalon még www.expressz.hu

2012. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 15. 18:49
 6/8 Zsanett008 ***** válasza:
Én a havaneset ajánlom. Nagyon okos,szerethető kutyus. Igazából különbség nem sok van a bolognese és a havanese között. Esetleg annyi hogy a havanese olcsóbb...:)
2012. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÖÖ Havanese. De szerintem nem olcsóbb egy jól tenyésztett havanese-nek is megkérik az árát.

Nekem Havanesem van, imádom.

De az expressz.hu-n vigyázz, sok ember havanese keverékeket ad el, fajtatisztának. Egyik kérdező teljes mértékben fajtajelleges kutyát vett aztán 4 hónaposan 3,5 kilós lett a kutyus..amikor 4 hónaposan kb 1,5 kilós egy fajtatiszta havanese.

Ha szaporítótól veszel, nagyon meg kell nézned, hogy milyen körülmények között nevelkedett a kutyus, és a szüleit is meg kell nézni, meg elkérni a törzskönyvüket, és még így se biztos, hogy fajtatiszta, egészséges kutyust kapsz.

Meg ha valaki olyan néven adja a el a kutyákat, hogy mini havanese stb...abban már van valami "gyanús", mivel nincs olyan, hogy mini havanese, ez hülyeség, ezt csak azért találták ki a szaporítók, hogy jobban el tudják adni a kutyákat, szóval legyél következetes, és óvatos!

Jó kutyázást kívánok:)

2012. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!