Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albérletben általában megszokt...

Albérletben általában megszokták engedi a kutyatartást? Kell ezért külön fizetni vmit?

Figyelt kérdés
2g-os kutyáról lenne szó
2012. jan. 16. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2g? Inkább 2 kg. Egyébként ez változó!
2012. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen bocs 2kg lett volna

köszi,nem vettem észre :(

2012. jan. 16. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem. Pláne ha nem hosszútávra mész.
2012. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak nem szoktak örülni, ha a kutya felmegy a bútorokra (kanapé, fotel, ágy), még ha kicsi kutya is.
2012. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Többnyire nem engedik meg, bár ez árkategória kérdése.


A legolcsóbb albérleteknél a legköcsögebbek...


havi 80 ezer felett már sokkal udvariasabbak.

2012. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomnak megengedte a főbérlő, egy kikötése volt (ő már ott lakott amikor magához vette a kutyát), hogy alacsonyabb testű lehet csak.
2012. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A főbérlő hozzáállásától függ.

Nem jellemző, hogy ezért plusz pénzt kérjenek.

2012. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi főbérlőnk elég arrogáns tud lenni. Karácsonyra viszont nagyon szerettem volna egy kutyát, úgyhogy a párom megkérdezte, hogy mit szól hozzá. Azt mondta, hogy nem igazén örülne neki, inkább vegyünk nyulat, azzal nem is kell annyit foglalkozni... Hát a párom addig győzködte, amíg végül azt mondta, hogy jó, legyen, de nagyon vigyázzunk mindenre. Ja és kikötése volt, hogy csak egy kistestű lehet és csakis lány, hogy ne jelölgessen mindent. De mivel eleve kislányt akartunk, így nem volt gond.:) Mi 50 ezret fizetünk havonta egy 2szobás lakásért budapest egyik legjobb környékén, imádok itt lakni. DE! Már egy éve laktunk itt mikor ezt kitaláltuk és mindent számlát időben kifizettünk és sosem volt ránk panasz, vagyis megbíznak már bennünk. Ja és külföldön élnek a főbérlők, úgyhogy 1 évben egyszer látjuk őket és nehezebben is adják ki az albérletet, ha mi elmennénk, szóval kicsit előnyben vagyunk.:) Én attól jobban félek, hogy mi lesz, ha innen költöznünk kell másik albérletbe és mennyire nehezen fogunk olyan helyet találni, ahova vihetjük a kutyust.:(
2012. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok visszaszámolni, én kb. 6 éve élek különböző albérletekben kutyával. Nyilván annyiban megnehezíti az albérlet keresést, hogy az elsődleges szempontom sosem a saját kényelmem, hanem a kutya. Tehát eleve nem úgy keresek, hogy melyik környéken, mennyiért, milyen felújított, milyen fasza emeleti lakást szeretnék, hanem lejjebb kell adnom az igényeimet, és bevállalni egy messzebb esőt, vagy egy drágábbat, vagy egy lepukkantabbat.


Nyilván én magam is kérem, hogy ne legyen vita, hogy a szerződésben rögzítsük, hogy ha bármi kárt csinálunk megtérítjük, meg meg szoktam mutatni a saját kiképzésvezetői papíromat, meg a kutya vizsgaeredményeit, hogy elhigyjék, hogy nem lesz velünk gond. Az előző főbérlőnk még abban is támogatott, hogy ideglenes kutyám legyen, sőt ha elutaztunk átjött hozzánk megetetni a cicát :) A mostani is tök jó fej, még ő kért sűrű elnézéseket, mikor a kislánya nem mert bejönni a kutyáktól és ezért kicsuktam a kutyákat.


Szóval simán lehet találni, csak lemondásokkal jár.

2012. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk két lakásunk is ki van adva, sosem akadály, ha kutyával jönnének.

Az egyikben már jó két éve lakik egy labrador, eddig semmi kárunk nem volt miatta, a bútorok a bérlőké.

(30ezer/hónap +rezsi, megyeszékhely - belváros)

2012. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!