Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kis kutyámmal?

Mi lehet a kis kutyámmal?

Figyelt kérdés
Pár hetes a kis kutyám,de alig akar enni,vizet sem iszik,1x azt hittem,hogy az a baj,hogy a hidegen van a teje és behoztam hátha bent eszik,de nem kéri.FOlyton sir,csak akkor nem,ha foglalkozunk vele.1hétig a baratomnál volt,mert nekem el kellett utaznom,de a baratomnal nagyon sokat evet..Nem értem....
2012. jan. 17. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megviselte a sok változás? Mennyi idős?


Ha kölyök, nagyon nem jó ötlet így otthagyni, ez még egy idősebb kutyának is ijesztő lehet, nemhogy egy kölyöknek, aki épp most szakadt el a családjától, kezdené megszokni az új helyét.

2012. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Darkkingdom ***** válasza:
Azért ő még kiskutya,lehet az anyukájáért sír!Meg ugye abarátod etette meg minden most meg visszacsöppent hozzád,egy kiskutyának ez furcsa!Amúgy egy jó ötlet nekem a palotapincsijeim nagyon szeretik!Ne csak amelegbe tedd a tejet,hanem mikróba melegítsd meg "melegre" langyosra,tehát érezze akutyus hogy meleg de simán tudja inni (Ne forrald fel :) )és tegél bele neki cukrot (egyértelműen cukrozott tejről beszélek) Nagyon fog neki tetszeni :)
2012. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tej nem való kölyökkutyának.

Mit jelent a "pár hetes"?

Mennyi ideje csinálja ezt?

2012. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az infó:


- Milyen idős?

- Egészen pontosan mivel próbálod etetni?

- Milyen fajta?

2012. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!