Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a vizslámnál ez a...

Mi lehet a vizslámnál ez a rángás miközben pihen, fekszik?

Figyelt kérdés

Sehogy és senkinek nem tudtam képek nélkül elmagyarázni úgy, hogy érthető legyen és mondjon rá valamit. A doki is légszomjat mondott, de ez egyáltalán nem az. Ellenben mérhetetlenül aggódom, mert fogalmam sincs, hogy mi a franc ez :( Mint látható csak akkor csinálja, mikor beszívja a levegőt. Izomláza nincs, mert bár mozog bőven, de megerőltetve nincs. Megfázva sincs, mert nem mutatja a jeleit. Onnantól fogva, hogy elalszik, abbamarad a dolog. Viszont olyat, hogy esetleg bántjuk, meg hogy fél, meg van félemlítve még csak véletlenül se írjatok, mert a szívünk csücske ez a kutya, soha senki nem nyúlt hozzá egy ujjal sem. Kérlek adjatok tanácsot, mert én már nem tudom mit tegyek :( :( :(


http://www.youtube.com/watch?v=tapQsLANm0M


2012. jan. 17. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Jó ég, még nem láttam ilyet.


Kérdezzetek az orvosnál olyan kutyáknak is használható táplálékkiegészítő után, amiben van magnézium, az izomgörcsre, rángásra jó.

2012. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is egy vizsla tulajdonos vagyok! :) 2002 óta. A mi kutyánk is szokott ilyet csinálni, de nem minden alvásánál. És van amikor úgy fújtat vagy én nem tudom, de valójában a mi kutyánk csak álmodott, mi is figyeltük, hogy mi baja lehet és volt amikor a lábaival is kalimpálni kezdett, mintha futna, néha pedig felriadt(rémálom :D). Szerintem semmi baja sincs. Az enyém teljesen makk egészséges és ő is ilyen.
2012. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez rendszeres vagy nem mindig történik? (utolsó vagyok)
2012. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, semmi baja nincs.
2012. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Általában az esetek 80-90%-ában. Szóval azt mondanám, hogy elég gyakran. Álmodni, lég-futni, meg a szobát felszívni egy tüdőre a miénk is szokott :D de ez valahogy másnak tűnik nekem :S
2012. jan. 17. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nincs! Nyugodj meg nekünk volt amikor felébresztettük mert már féltünk, annyira izgult vagy félt nem tudom. :)
2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha jól látom akkor ez a kutya ébren van!

Nem álmában rángatózik.

2012. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sehol sem mondtam, hogy álmában csinálja.
2012. jan. 17. 14:25
 9/16 anonim ***** válasza:

A nem alszik neki szólt!


14:09 Én is egy vizsla tulajdonos vagyok! :) 2002 óta. A mi kutyánk is szokott ilyet csinálni, de nem minden alvásánál. És van amikor úgy fújtat vagy én nem tudom, de valójában a mi kutyánk csak álmodott, mi is figyeltük, hogy mi baja lehet és volt amikor a lábaival is kalimpálni kezdett, mintha futna, néha pedig felriadt(rémálom :D). Szerintem semmi baja sincs. Az enyém teljesen makk egészséges és ő is ilyen.

2012. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor! Még mindig ugyanazon a véleményen vagyok, hogy semmi baja nincs a kutyának!
2012. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!