Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a vizslámnál ez a...

Mi lehet a vizslámnál ez a rángás miközben pihen, fekszik?

Figyelt kérdés

Sehogy és senkinek nem tudtam képek nélkül elmagyarázni úgy, hogy érthető legyen és mondjon rá valamit. A doki is légszomjat mondott, de ez egyáltalán nem az. Ellenben mérhetetlenül aggódom, mert fogalmam sincs, hogy mi a franc ez :( Mint látható csak akkor csinálja, mikor beszívja a levegőt. Izomláza nincs, mert bár mozog bőven, de megerőltetve nincs. Megfázva sincs, mert nem mutatja a jeleit. Onnantól fogva, hogy elalszik, abbamarad a dolog. Viszont olyat, hogy esetleg bántjuk, meg hogy fél, meg van félemlítve még csak véletlenül se írjatok, mert a szívünk csücske ez a kutya, soha senki nem nyúlt hozzá egy ujjal sem. Kérlek adjatok tanácsot, mert én már nem tudom mit tegyek :( :( :(


http://www.youtube.com/watch?v=tapQsLANm0M


2012. jan. 17. 13:47
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nekem is vizslám van. Megnéztem a videót, az én kutyám is szokott ilyet csinálni főleg ebben a 2 esetben:


1. Műtét után amikor felébred mindig ezt csinálja.

2. Ha dörög az ég, petárdáznak, tüzijátékoznak, vagy lecsapunk egy legyet.


Szóval szerintem a te kutyád félhet valamitől, akár a fent felsorolt dolgok közül valamitől, akár egy teljesen más dologtól, de szerintem mindenképp erről van szó. Az biztos,hogy az ég világon semmi baja nincs, mármint nem beteg vagy ilyesmi.


Remélem segítettem:)

2012. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor egy kicsit megpiszkálod, hogy felébredjen, akkor abbahagyja?
2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És van egy olyan pont valahol a mellső lábának a kezdeténél, ha megnyomod akkor "elmosolyodik",és kicsit összegömbölyödik. Gondolom olyan mint amikor minket bökdösnek. :D
2012. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm, aki félálomban bóbiskolva ugyanezt csinálta, kontrollálatlan izomrángásai voltak. Néha olyan erősek, hogy fel is ébredt rá. Mikor mélyen aludt, nem csinálta. Egyébként makkegészséges volt, az orvosok valami olyasmit mondtak rá, hogy az idegpályái túlságosan vezetik az ingerületet, vagy valami ilyesmi, de semmi komoly.

Még egyvalami jutott eszembe, egy kalcium+magnézium kúra lehet, hogy nem ártana. Nekem akkor szoktak "tikkelni" az izmaim, mikor ezekből hiányom van.

2012. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves Pető Kriszta fogd már fel kérlek, hogy a kutya NEM ALSZIK!!!
2012. jan. 18. 02:19
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó bocs, nem úgy értettem. Azért kérdeztem, mert nagyon ritkán az én kutyám is csinál ilyet, és ő is akkor, amikor már fekszik, de még nem alszik. Olyankor megpiszkálom, felültetem, megsimogatom, és miután visszafekszik, már nem csinálja.

Egyébként jó lenne egy vérképet nézetni, magnézium hiány simán okozhatja.

2012. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!