Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a rángás?...

Mitől lehet ez a rángás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mitől lehet az, hogy barátnőm, ha fáradt, akkor olyan, mintha összerántaná a görcs. Anyukája szerint a fáradtságtól lehet valami idegrángás. Eddig is zavarta, de most már volt néhány olyan, mikor más is látta. A lépcsőn is majdnem leesett, mert pont akkor rándult össze. Orvoshoz még nem akar menni, de már hajlik a dologra. Előtte azért mégis szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka?

Előre is köszönöm


2011. ápr. 16. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet esetleg epilepsziás rohama?
2011. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h epilepszia az tovább tart. Furcsa, hogy nappal is görcsbe rándul... nekem általában este fordul elő amikor lefexem aludni és elerjednek az izmok... akkor van, hogy néha megrándulok. Szerintem mindenképpen menjetek orvoshoz!!!
2011. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Epilepsziára én sem gondolnék, olyannal már találkoztam, de ez más jellegű. Neki is inkább estefelé fordul elő, nappal még nagyon nem jelentkezett.
2011. ápr. 17. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha begörcsöl vmije (pl.: vádlija) akkor az vminek a hiánya.

Magnéziumot szedjen.


Ha pedig rángatózik mondjuk az arcán egy izom akkor az jó kérdés. Nekem is szokott, szerintem koffeintől.

2011. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neki hirtelen megrándul az egész teste. Ennyit tudok mondani.
2011. ápr. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!