Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem bírom elképzelni,...

Miért nem bírom elképzelni, hogy egy kan kutyussal éljek együtt?

Figyelt kérdés

Párommal nem rég költöztünk össze és szeretnénk venni egy beagle kutyát, viszont ő kan kutyust akar én meg nőstényt.

szeretem a kutyákat, de egyszerűen nem bírom elképzelni,hogy kan kutyám legyen és hogy vele éljek egy házban.


mi ennek az oka?


2012. jan. 17. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam elképzelni. Anyáméknál is mindig szuka volt. Páromnál is roti szuka, aztán mikor megöregedett németjuhász kant vettünk...óckodtam tőle,de maximálisan kellemesen csalódtam benne. 30 perc alatt megtanulta az ül/fekszik parancsot úgy, hogy másnap is emlékezett rá. Állítólag a fiúk szökősebbek...ha tüzelnek a szukák akkor hajjajj...nah,meg dominánsabbak, gyakrabban kell betörni a kanokat,mint a szukákat. Nah emg a jelző vizelet...
2012. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy még nem mentetek el együtt kölyköt választani!

Én is mindenáron szukát szerettem volna, a férjem kant. Kölyökválasztásnál ez annyira háttérbe szorult, hogy én már réges rég kijelentettem, hogy őt visszük haza, habár ott hirtelen fogalmam sem volt még, hogy ő kan vagy szuka. A férjem kérdezett rá, utána néztem csak meg, hogy kan :) Örültem neki, mert ha szuka lett volna, a férjem tuti nemet mond, nekem viszont ő "szerelem volt első látásra" és valszeg neki is én :)

2012. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Már kicsi korában ivartalanítva lenne, szóval az nem is lenne gond, ha tüzelnének a szukák ő is megbolondulna.

Nekem még kicsi koromban volt egy kan keverékem, de akkor meg nem is tudtam megkülönböztetni a kettőt.


Most meg..=/

2012. jan. 17. 16:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Második, valószínű igazad van, de eddigi kutyusaimat (menhelyről) úgy választottam, hogy Na ő kell. És utána néztem meg,hogy fiú vagy lány. És mindig lány kutyát választottam :)
2012. jan. 17. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem első kutyám, a mostani, és kan. Bár ivartalanítva van, semmi gond nincs vele. A lányokat, nőket nagyon csípi, ragaszkodó, szerintem kevesebb gond is van vele, mint egy nősténnyel. Nem tüzel, nincsenek ivarszervi gondjai, minden oké vele! Vállald be nyugodtan! Semmi gond lesz! Én nem cserélném el semmilyen más kutyára az enyémet! A többi meg nevelés kérdése! Ha nem akarod szaporíttatni, akkor ivartalaníttasd, az is visszavesz kicsit a vérmérsékletén, és nem fog elszökdösni sem! Sok szerencsét!
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Világ életemben kan kutyáim voltak, mindig is jobban tetszettek. Bármelyik fajtát néztem a kanok mindig masszívabbak, elegánsabbak és formásabbak voltak számomra.

Ettől függetlenül a jövőben tervben van egy szuka kutyus vásárlása is, csak szoktatni kell magamat a gondolathoz. Hidd el, ha beleszeretsz egy kis kanba, nem fog számítani.:)

((((a beagle neveléshez pedig sok szerencsét ;) )))

2012. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk meg minden állat fiú... A nyulak bakok, a macska meg kandúr. Ha lesz kutyánk, az is kan lesz... Szóval én pont fordítva vagyok ezzel. :)
2012. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Biztos igazatok lesz.:)


Meglátom a kis apróságot, akkor úgyis mindegy lesz,hogy fiú e vagy lány. Csak mégis... fura maga a gondolat, de csak beleszokom :)

2012. jan. 17. 16:42
 9/11 Akiteki ***** válasza:
Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya. Nekem van mindegyikből, de be kell vallanom, hogy a kanok a kedvenceim.
2012. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
régen én is szukapárti voltam de most van két kan és 4 szukám... a kanok sokkal kedvesebbek és jó fejek, teljesen kanpárti lettem :)
2012. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!