Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Vagy ez...

Mit csináljak vele? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
mikor eszik a kutyám akármilyen kaját az ember elveheti tőle(akár ismeretlen is).De ha egy kutya megy a közelébe akkor odacsíp neki és morog. mit tegyek vele?
2012. jan. 17. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez teljesen normális, a kutyák természetüknél fogva megvédik az ételüket. Ha olyan rendes, hogy az embereknek engedi, hogy elvegyék, akkor igazán megérdemel annyit, hogy más kutyák ne cseszegessék. :) Az én kutyáim is odamorognak egymásnak, ha műcsontról/kajáról van szó, pedig soha nem verekednek és tökéletesen neveltek.
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez normális, félti a kajáját..nálunk is ez van mi elvehetjük tőle a kaját (idegennel nem próbáltuk) , a másik kutyánkra morog és ha közel jön amikor eszik oda kap...több kutya között ez normális ,akkor lenne nem normális ha te nyúlnál oda és akkor csinálne ezeket..
2012. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de valamelyik kutyának meg ő viszi oda hogy egye meg....nem értem ezt a kutyát:D
2012. jan. 17. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális, h így reagál. ne engedj oda idegen kutyát, amíg eszik :). anyumnak két kutyusa van, ők még egymás között is kikérik maguknak a "csenést", pedig együtt nőttek fel.
2012. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi sem szeretünk mindenkit egyformán. a te kutyád se :) a fajtársainl különbséget tesz egyed és egyed között.
2012. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Ez így működik a kutyáknál. Nálunk egymás tányérjához nem nyúlhatnak, mert egyből morgás a válasz. De ember bárki belenyúlhat. Ha viszont kiszóródik a földre a kaja, akkor teljes egyetértésben porszívózzák fel. Az már nem magántulajdon, hanem közös. :)
2012. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez így normális!
2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Elismer falkavezérnek...
2012. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normálisnak éppenséggel normális, de ha neked nem tetszik, tiltsd le róla, nem fog megsértődni. Csak aztán majd vigyázz, hogy ne egyék el előle a kaját a többiek.
2012. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne,h ogy ki vagy éhezve , leülsz egy tál (kedvenc) kajád elé és egy vadidegen odajön és beleakar turkálni...lehet te is összeráncolnád a szemöldököd! A németjuhászomnak megtanítottam, hogy Én vagyok a főnök...én a zabálás közepén is elvehettem előle a tálat,de más nem. Se kutya , sem ember. 23N
2012. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!