Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám füle nem gyógyul,...

A kutyám füle nem gyógyul, tudnátok tanácsot adni? Részletesen lejjebb.

Figyelt kérdés
Hétvégén fogadtam örökbe egy menhelyi kutyust. Jó fizikai állapotban van, leszámítva, hogy sebesek a fülei. Lógó fülű, és a fülei végét legyek támadták és sebesre marták. Pénteken volt dokinál, Federol sebolajat ajánlott. Ezzel kenegetem naponta többször. Csakhogy elég sokat és erősen rázza a fejét (gondolom viszket neki, ahogy gyógyul), és egy erősebb rázásnál újra felszakadtak a sebek, vérzett is. Tettem rá Betadint, és lazán leragasztottam sebtapasszal, hogy ne fröcsköljön a vér, ahogy rázza, illetve hogy védjem a sebet. Elég vastag var keletkezett már a seben, illetve a sebolaj is vastag rétegben borítja, és ettől az erős rázástól most kinyílt a seb, látszik a hús is. A füle hegyén egy kb. hüvelykujj-köröm méretű területről van szó. Továbbra is rázza a fejét. Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tegyek vele? Csak kenegessem, és majd hatni fog az olaj? Vagy kössem be valahogy? Vagy.? Ha nem rázná, már talán meggyógyult volna :( Köszi előre is!
2012. jan. 17. 21:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást nektek!
2012. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!