Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bullterriert lehet lakásba...

Egy bullterriert lehet lakásba tartani?

Figyelt kérdés

És volt már olyan valakivel hogy a saját kutyája támadta meg? Meséljétek el az esetet és hogy milyen fajta kutya.

És mi az a dögkút?


2012. jan. 18. 12:55
 1/8 Akiteki ***** válasza:

A dögkút, ahova az elhullott állati tetemeket elhelyezik, mielőtt elégetnék. Ne egy kutat képzelj el, hanem legtöbbször egy konténer. Általában a gyepmesteri telepek mellett van. Egyszer láttam Cegléden, iszonyat volt, napokig rémálmaim voltak.

A többire nem tudok válaszolni.

2012. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Megfelelő mozgatás mellett lehet.

2. Soha, egyik sem, még csak meg sem morgott.

3. Az elhullott állatokat, mint veszélyes hulladékot oda gyűjtik össze.

2012. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bullterrier leginkább lakás kutya mert bár rengeteg mozgásra van szüksége, de rövid szőre miatt és emberhez való ragaszkodása miatt nem való kizárólag kerti tartásra.


És nem, még soha rám sem morgott saját kutya.

2012. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Off: Csivava mellé vennétek bullterriert? Ellenkező nemű kölyök lenne és lenne ivartalanítva.


Lehet ebből gond?

2012. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszi hogy itt hírdeted a kérdésedet!!!
2012. jan. 18. 14:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a csivava mellé egy kan bullterrier nem hiszem hogy jó mert felfogja nyomni!!!!
2012. jan. 18. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van bullterrierje, Ő benti kutyus. Igaz kertes házban laknak, így ki-be tud járkálni. De többnyire bent érzi jól magát :)
2012. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
irta hivartalanitva lenne a kutya,tehát nem nyomna senki senkit sehova.Továbbá a bullterriert igen lehet lakásban tartani. És soha nem támadott rám a kutyám,de mégcsak megsem harapott. Viszont más kutyája már igen,éjszaka jöttem haza még 19éves voltam és egy lakotelepen vki sétáltatta a kutyáját éjjel,éppenséggel szabaddá engdte azt meg rohant felém és belém harapott,először a fenekembe majd a kezembe.Majd visszahivta a gazdája annyit nem mondott h bocsi,majd eltüntek gyorsan nem is látam h kijé milyé,vmi kuvasz keveér volt egyébként.De nemvolt kellemes megélni
2012. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!