Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban nem gáz Bullterriert...

Lakásban nem gáz Bullterriert tartani?

Figyelt kérdés

Van a mini fajtája, olyat szeretnék.

Egyedül élek, fiatal lányként, kellene valami állat, hogy ne érezzem magam egyedül, a bullyk a kedvenceim.

Szerintetek vegyek egyet?


2010. júl. 5. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
amerikában még husky-t is tartanak lakásban és nincs semmi bajuk HA! mindennap legalább 2x sétálnak. úgyhogy csakis sétával :)
2010. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem gáz. De nekem eleve nem tetszik a lakásban való kutyatartás.

Miért nem tartasz inkbb cicát? Ő sokkal kevésbé szenvedné meg, hogy lakásban van. Vagy ha kettőt, akkor még állatbarát is vagy, mert ha nem vagy ott, akkor tudnak egymással játszani.

2010. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 timido ***** válasza:

Szerintem vegyél :)

Én is egyedül élek, és én is lány vagyok, nekem a lakótársam egy gyönyörű dalmata :)

2010. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetnél? Én vettem egy Yorkit és soha se gondoltam volna azelőtt hogy ennyire jó dolog gazdinak lenni!Nem vagyok egyedül ugyan ,családdal élek!De nem is ez a lényeg!Annyi de annyi szeretetet tud adni!Remek társ egy kutyus!Igaz az elején kicsit bajos lehet de mikor megláttam h szobatiszta lett olyan boldog voltam vagy pl mikor visszahozza a kislabdáját!Leírhatatlan!Nem csak azért ajánlom a kutyatartást mert egyedül vagy hanem mert jó dolog!Ha van elég türelmed akkor vegyél egyet:)

Remélem jó döntést hozol!

2010. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz :) Nyugodtan szerezz be, jópofa kutyák :)

Az a gáz, ha kicsapod a kertbe és le se sz*rod. (tisztelet a kivételnek, és persze lakásban is ugyanúgy el lehet hanyagolni egy ebet)

2010. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél.Nem gáz az ha lakásban tartasz kutyát ha sétáltatod is.;) A 06:58-osnak üzenem egy cicának se jó hogy nincs kiengedve néha a szabadba,bár mi kertes házba élünk és bejárással van cicánk,de ismerek olyat aki tömbházba tart cicát és sétáltatja(kicsit hülyén hangzik)nem -et ismerek!
2010. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy sétáltatnám!

Régebben már volt tömbházban kutyám, mikor még családdal éltem, Őt napi 4-5x vittem le minimum.

2010. júl. 5. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha egyedül élsz, gondolj át azért néhány dolgot.

Amikor 40 fokos lázad lesz, akkor meg tudsz-e kérni valakit, hogy vigye le a kutyát?

Milyen munkahelyed van? Ha el kell utaznod olyan helyre, ahova nem tudod magaddal vinni a kutyát, van-e kire rábíznod?

Nem tudsz úgy elmenni bulizni, stb., minden programodat hozzá kell igazítanod a kutyasétáltatásokhoz.

Nem akadékoskodok, félre ne érts, inkább tanácsként tettem fel a kérdéseket. Nálunk a menhelyen volt már olyan örökbe fogadó, aki ezen kérdések hatására rájött, hogy még nem elég "érett" egy kutya ellátására. :)

A másik, hogy a bullterrierek nagyon hajlamosak szem- és bőrbetegségekre, így nagyon meg kell válogatni, honnan veszed. És ez bizony nem kis összeg, 80-100e Ft-ot jelent.

Hasznos infok a vásárláshoz: [link]

De van bullterrier fajtamentés is, ha nem tudsz ennyit kifizetni.

Arra számíts, hogy állandóan le fognak titeket harci kutyázni :D.

Sok örömet, jó kutyázást!

2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne ha minden kutya tulajdonos csak otthon ülne és nem járna el sehova!Elvan az a kutya nagyobb korában egyedül...persze értem itt a 8órás műszakot!
2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!