Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyánál milyen tejjel...

Kölyök kutyánál milyen tejjel helyettesíthetem az anyukája tejét? Sajnos elpusztult az anyuka! .

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt a cikket én is olvastam,mert a kecsketejben van egy olyan anyag amitől kataraktásak lesznek a kölykök,a Nordica kennel kölykei voltak,pedig gyönyörű szépek voltak :)
2012. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akiteki:

Soha semmi baja nem volt a kicsiknek tőle, közel 20éves tenyésztői tapasztalata van, hogy kecsketejet is ennyi ideje ad e a kicsiknek azt nem tudom, de elég régóta az biztos. Igaz ő tényleg csak kiegészít vele, szerencsére szukája ilyenkor még nem pusztult el.

2012. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Akiteki ***** válasza:
Nekem is fura ez, azért kérdeztem. És nekem is van ismerősöm, aki tart kecskét, hogy az akitáinak mindig legyen friss kecsketej.
2012. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a kölykök? Ha még csak szopnának, kutyatejpótló. Amikor már tudod hozzátáplálni őket, vagyis állsz át a rendes etetésre, kölyöktáp áztatva és akkor adhatsz kiegészítésként kecske tejet.
2012. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom csak azt hogy lehet kapok egy kutyát mert az anyukája meghalt!Semmi konkrétat nem tudok!Csak előre akartam érdeklődni mert hátha még tejet kell neki adnom és tudom hogy nem szabad bolti tejet!Arra emlékeztem hogy kecske vagy tehén tej a jó!De nem tudtam melyik a kettő közül!...
2012. jan. 19. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!