Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell mindenkinek oda...

Miért kell mindenkinek oda vissza lennie a csivaváktól?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy itt gyakorin is , a csivava tartók 70% százaléka úgy beszél a KUTYÁJÁRÓL mintha a gyereke lenne.

Facebookon olvastam ezt a bejegyzést :

" Jajj képzeljétek el , Fifike a csivavám , egy olyan édes rózsaszínű ruhácskát kapott , meg egy masnit. Akinek nem a kedvence a csivi az nem ember!!" És ehhez még legalább 40 olyan hozzászólás , ami a csivavákat isteníti.

Kik a csivavák , hogy ennyire , menőnek képzelik magukat az emberek ha van egy ilyen "Kutyájuk"?


2012. jan. 18. 19:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Én is utááááááálom őket. Pfúúúj. Ezeket nem lehet kutyának nevezni :)))
2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egyet értek !!
2012. jan. 18. 19:41
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
hát a legtöbb ember akik Csivavát meg a társaikat veszik (tisztelek a kivételnek) csak gyerekpótló a kutya. És úgy bánnak vele mint ha egy gyerek lenne! Ezért van ez!!
2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a csivavákkal, nekem mondjuk nincsen, szerintem ez már lecsengőben itt gyakorin minden 2. kérdés a bullterrierről szól mindenki azt akar, legjobb barátnőm apja is kiállításozik velük.
2012. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Milyen bullterrierről kedves 3. Itt a csivaváról van szó..
2012. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Nincs csivavám, nem is lesz valószínűleg soha, de attól még nem fújjolom le őket, nem kezdem el utálni ezt a fajtát, mert semmi értelme. Miért a kutyák a hibásak megint? Hogy a gazdáik hülyék, attól a csivava egy normális fajta, mint a többi, csak a reklámok meg celebek tették nevetségessé a hétköznapi, egyszerű emberek szemében.

Amúgy akik így beszélnek a kutyájukról, ahogy a kérdésben szerepel, azok legalább foglalkoznak és törődnek velük. Nem valószínű, hogy ezek a kutyák menhelyeken, gyepiken, utcán kötnek ki, ahogy az sem, hogy bántanák, kínoznák őket. Hát nem ez a fontos? A kutyának meg mindegy, milyen ruha van rajta.

Nyugodtan le lehet pontozni, de egyébként egy normális kutyás, kutyabarát nem utál egyetlen fajtát sem. Ezzel csak magát minősíti le és a kutyákhoz való hozzáállását. Nem kell tartani csivavát, nem kötelező.

2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

A csivava sem másabb semmivel, mint bármelyik más fajta. Van akinek tetszik, van akinek nem, de ez a fújolás meg a fajta kigúnyolása nem vezet sehová, csak magatokat minősítitek vele. Amíg nem ismertem személyesen csivavákat, én is idegenkedtem tőlük, de aztán megtapasztaltam, hogy ők is pontosan úgy viselkednek, úgy kell őket nevelni, mint egy német dogot vagy bernáthegyit.

A sok buta ember aki divatolásból tartja és bohócot csinál belőle az rontotta így le a fajta hírnevét. A kutya nem tehet arról, hogy milyen gazdája van, sokan mégis hajlamosak úgy kezelni, mintha nem is volna igazi kutya, pedig nagyon is az.

2012. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Arra mondtam a bullterriert h a csivaváról már nem nagyon beszélnek mint ahogy a kérdeő mundja, a bullterrierről szól minden kérdés...
2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
szerintem a csivava is ojan kutya mint a többi bár mondjuk én se értem minek babusgatni őket ha úgy vannak nevelve mint a többi kutya nincs veluk semmi baj azoktól a kutyaruháktól meg hánynom kell
2012. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
Mé van aki ezeket kutyának meri nevezni? házi bak macska ketté szedi ha jó kedvébe van!
2012. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!