Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyám legyen? Segítség

Milyen kiskutyám legyen? Segítség

Figyelt kérdés

Szeretnék, a névnapomra egy kiskutyát a szüleimtől, már meg is engedték. De nem tudom milyet kérjek.

Mindenképpen olyat szeretnék ami kistestű marad, lakásba. Van udvarunk is de emeleten lakunk, szóval nem tud csak úgy kifutkorászni bármikor. Volt már kiskutyánk, kettő is. Azok most a mamámnál vannak. Segítség!


2012. jan. 21. 12:07
 1/9 macskerde válasza:
hát szerintem egy kisebb testűt vegyél
2012. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vannak a mamádnál a kiskutyák?
2012. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez most miért olyan fontos? Mindegy.. A lényeg azért, mert meghalt a papám, és hogy ne legyen egyedül.... :)
2012. jan. 21. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért volt fontos, mert ha a szüleidnek akadt valami problémája velük, akkor könnyen erre a sorsra juthat az új kiskutya is.


Mi lenne az elképzelésed? Ha nincs olyan fajta, amelyik különösebben megfogna, vagy úgymond "beleszerelmesedtél", akkor érdemes keverék kölyökkutyust választani mondjuk egy menhelyről. Fajtatiszta kutya tenyésztőtől, hobbicélra 80eFt-tól indul.

2012. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
West highland white terrier, de feketében.
2012. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

westie

[link]

Yorkshire Terrier

[link]

bolognese

[link]

máltai selyemkutya (sztem a legcukibb ♥)

[link]

2012. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe, hogy a szőrét is tudjátok-e rendesen gondozni. Pl. én uszkárt szeretnék, és rendszeresen nyírni kell.
2012. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapásból 100 fajtát fel lehetne sorolni, ezt neked kell eldöntened. Egész más igényei vannak egy tacsinak, egy terriernek, ölebnek, vagy akár egy whippetnek...
2012. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!