Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta Yorkiknak lóg a...

Fajtatiszta Yorkiknak lóg a fülük? Ez szerintetek keverék?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


2012. jan. 21. 18:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
Kis korukba igen.De nagy korában majd fel fog állni.
2012. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
....fajtatiszta pulimnak kicsi álló füle van....kis teste..elég furán néz ki..de csont betegsége volt tehát megértem :))) az amit első ír...de ki tudja...:)
2012. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha van törzskönyvük igen. De nem tenyésztőnél születtek, az tuti. Egyrészt az már rég lenyírta volna a fülük felső 1/3-áról a szőrt, ahogyan kell, másrészt felkötötte volna a fülüket. Ilyen kis korban egyébként még csak a szakértők tudják kiszúrni, ha nem fajtatiszták, ezért szokták a szaporítók olyan fiatalon elsózni a kölyköket. Akkor még könnyen adják fajtatisztának a keverékeket.
2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nincs Tk-e de álltólag hobby tenyésztő!Az anyuka kutya is felvot rakva aki tuti Yorki volt,na de ki tudja ki az apuka!:-S

Keverék vagy nem?Én próbálom azt hinni hogy nem!

2012. jan. 21. 18:55
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy? Tündéri kiskutya
2012. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem éppen mert 35ezer sok lenne csak úgy kidobni az ablakon ha ne adj isten beteg lesz és elpusztul!
2012. jan. 21. 19:02
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted,ha fajtatiszta,akkor nem lehet beteg és pusztulhat el?! Nem értem az összefüggést! Amúgy a keverékek egészségesebbek,mint az agyonszaporított fajtatiszták! De ha nincs tk-e,akkor csak fajtajellegűnek számit és és nem adnék érte több 10 ezret!
2012. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
nem mindegy? 35 ezerért mit vársz? alapból csak fajtajellegű keveréknek számít amit menhelyen is kap az ember...ingyen.
2012. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá ezért nem tudom!Nem is akarok okoskodni!

,,keverékek egészségesebbek,mint az agyonszaporított fajtatiszták" ezt már hallottam csak fordítva!:)

Azt tudom hogy attól lehet beteg mert fajtatiszta!Csak gondoltam megkérdezem!Köszi a válaszokat!

2012. jan. 21. 19:33
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
olyan, hogy "hobby tenyésztő" nincsen... a tenyésztés maga egy hobby és vagy tenyésztő valaki és innentől kezdve törzskönyves kölyköt ad egészségügyi garanciával vagy nem az....na ezt hívjuk szaporítónak és ő is egy ilyen helyről való kiskutya, ha mázlid van akkor hasonlítani fog a fajára és egészséges lesz ha peches vagy akkor ez van... tipikus esete a valaki Mercedest akar Trabant árán effektusnak...
2012. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!