Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanácsokra lenne szükségem...

Tanácsokra lenne szükségem valaki segítene picit?

Figyelt kérdés
15 éves kiskutyám epilepsziás és tönkre tették a rohamok:( alig lát alig hall. Anyuval eldöntöttük hogy szerdán elaltatjuk, de nem bírom feldolgozni, képtelen vagyok rá :'( csak sírok és sírok egész nap és még itt van, de mi lesz ha már nem:'= 15 éve a legjobb barátom és annyira imádom:( Nem tudom mit csináljak és hogy dolgozzam fel a dolgot:( levelezőre járok és májusban érettségizek és a félévem nem sikerült mert a kutyával kellet foglalkoznom egész nap csütörtökön 6 rohama volt. Írásbelim el rontottam a félévest emiat és lehet töriböl nem mehetek érettségizni. Hátra van a szobeli ami holnap lenne, de nem tudtam felkészülni és ha szerdán elaltatják utána hétre sem fogok tudni:'( annyira összejött minden és nem tudom mi lesz így velem. Ha valakivel volt már ilyen légyszives írja le hogy ő, hogy élte meg ezeket a dolgokat, mert olyan homályos minden :'(
2012. jan. 22. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, én 14 éves voltam mikor meghalt a kuvasz kutyám. Szüleim akkor hozták mikor megszülettem, együtt nőttünk fel szó szerint. Minden nap várt a kertkapuban mikor jöttem a suliból haza. Egy nap nem várt ott mikor hazaértem, szüleim mondták, hogy reggel elaludt. Hirtelen megszünt minden körülöttem, nagyon hiányzott. Azóta eltelt már 10 év, de sokszor eszembe jutnak róla közös emlékek. Sosem fogod elfelejteni, de idővel elfogadod. Lesz majd még több kutyusod is, de mind már egy másik egyéniség és ez így helyes.
2012. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs is kutyám még.De fogadd el hogy elmegy ha nem megy menny el spichologushoz.Részvétem sok szerencsét.


De az a legjobb megoldás ha veszel egy másik kutyát és az kárpótol.

2012. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen!!! Annyira rettentő és az van bennem hogy ha lesz másik őt is majd elveszítem és át kell élnem újra ezt a borzasztó fájdalmat :'( Jobban szeretem a kutyákat mint az embereket és őt föleg jobban..mindenkinél jobban:'( nem tudom mi lesz velem mint ha a testvérem menne el :( :'(
2012. jan. 22. 18:04
 4/11 Akiteki ***** válasza:

Nehéz elengedni a barátunkat, aki évtizedekig szeretett minket. De gondolj arra, hogy mennyivel szerencsésebbek a kutyák, nekik nem kell gépekre kötve éveken át haldokolniuk, meg tudjuk őket szabadítani a fájdalmaiktól.

Ha teheted, maradj vele és simogasd, hogy utolsó perceiben is érezze, hogy mennyire szereted.

2012. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy teszek! Köszönöm szépen!
2012. jan. 22. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha lesz másik kutyusod, egyszer ő is elmegy. Ez természetes. De egy kutya, az őszinte barát. Bármeddig is él, szereti a gazdáját. Erre gondolj és az együtt töltött évekre, hogy mennyire fontos voltál neki.
2012. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia nekem a kiscicám ment el 2 évvel ezelott. A mai napig hianyzik... nagyon sirtam en is miatta mert egyut nottunk fel, 14 evig volt velem, aztan volt nincs.


Annak kell orulni, hogy lehetett egy olyan tarsad aki elmenyt vitt az eletedbe és sok boldog pillanatot hozott neked. Nem mindenkinek van olyan szerncseje hogy egy ilyen allat es ilyen hosszu ideig lehetett veled.

Talán valamit segítettt amit írtam, talán nem. El kell fogadni sajnos hogy ez tortenik, ez az élet rendje. Nem mondom azóta sincs masik cicam, talan egy kiskutyam lesz nemsokara. Vészeld át valahogyan, és gondolj arra hogy mennyire jó volt vele, de mar oreg es beteg is es sokkal jobb neki így. Ha pedig szeretun valakit, akkor aszerint kell tenni, ami szamar a legjobb...

2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :'(
2012. jan. 22. 18:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak az ő érdekeit nézem :(
2012. jan. 22. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kiskutyám is 15 évig volt velem,együtt nőttünk fel,majdnem 4 éve történt,hogy lebetegedett,hirtelen,már nem birt menni,összeomlott a keringése,gondolom ezt hivják végelgyengülésnek. Nagyon hirtelen történt,nem is tudtam felkészülni,hogy elveszithetem és nekem kellett meghozni a döntést,hogy elaltatjuk,már nem birtam nézni,hogy szenved...Napokig sirtam,nagyon nehezen tettem magamat túl a történteken,pedig már felnőtt voltam,majd 30 éves. Az idő begyógyitja a sebeket. Azóta született egy kisfiam,viszont apukám tavaly meghalt. Gondolhatod az milyen érzés,majdnem összeomlottam... De a kisfiam itt van,ő az életem értelme :)

A kiskutyádat el kell engedned,ez az élet rendje,nem szabad szenvedni hagyni.

2012. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!