Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lett ilyen nagy divat a...

Miért lett ilyen nagy divat a staffordshire terrier? Miért kell mindenkinek ilyen kutya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj? Nekem véletlenül lett (igaz csak amstaff keverék), el akarták altatni fél évesen, mert mégse akarták megtartani a kedves gazdik. Engem az bosszant, hogy manapság ami 100ezer alatt van, már nem is kutya. De azért az amsaffot nem gondolnám divatkutyának. Talán annyi, hogy manapság már kezdik levetkőzni az emberek a negatív sztereotípiákat a fajtával kapcsolatban.
2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek csak sokaknak!!

Azért mert szép kutyák.

2012. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És régebben miért nem volt divat? Remek fajta.

Ez egy elég értelmetlen kérdés, miért volt divat a zöld vagy a lila szín, a trapéznadrág, a dohányzás, vagy akármi? Csak. Az embereknek tetsző dolgok terjednek, szájhagyomány útján.

2012. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az amstaff a második fénykorát éli és még ki tudja hányat fog .17 éve vettem meg az első ilyen kutyámat pár év múlva már szinte mindenkinek volt.De szerintem most nincs akkora láz körülöttük.(lehet tévedek)szerintem most inkább a kistestű kutyák a divatosak.Mindig vannak és lesznek olyan fajták amiket felkapnak.
2012. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdezem,én nem veszekedni jöttem.Csak minden második embernek az van.Minden ismerősömnek is.:)

Nekem nem baj,csak nem idegesít,hogy minden második embernek az van? :) olyan fura,tömeg kutya lett ..

2012. jan. 22. 23:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet felétek most tombol az amstaff láz :) Ahol én lakok alig lehet velük találkozni.Annak idején minden második kutya az volt.Nekem szerelem volt első látásra és az is marad :)
2012. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ha valakinek igen, akkor lelkünk rajta! Azt mondják nagyon hűséges, és emberközpontú, meg a gyerekekkel is kijön, de mondom, én a világért sem vennék ilyet. Ízlések és pofonok.
2012. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek csak azért kell ilyen, mert hasonló a pitbullhoz, és szerinte ez miatt félni fognak tőle.
2012. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért terjed, mert nagyon jó kutya. Én 17 évig Rottiztam, majd jött egy amstaff. Nagyon türelmes, higgadt kutya imádja mindenki a családban. Teljesen elvarázsolt. Nem is nagy, könnyű vele bánni, nem igényelt különleges bánásmódot, stb. Ideális családi kutya lehet!!
2012. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Jól irták az előttem lévők,ugy kell felfogni mintha leomlott volna a berlini fal és már ha meghallják ezt a nevet h amstaff nem a gyilkos harckutya jut eszükbe az embereknek,hanem az aki őrként áll a gyerek vagy gazda mellett a nap 24órájában, és játszópajtásként játszik gyermekünkkel!Mint végre kiderült h az egyik legcsodálatosabb családi kutya.Nekem is ő van!:)Megfelelő nevelés kérdése és hál' istennek egyre kevesebb az a gazda aki "keménykedésből" tartja.
2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!